kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
FRANKOPAN
HBD
KBK Kula
KNEZ
LOTUS
MARJAN 1975
POLAČA
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TERMINATOR
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici+32
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti +47
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti početnici -52
KL - Stariji kadeti početnici -63
KL - Stariji kadeti početnici -69
KL - Starije kadetkinje početnice -46
KL - Starije kadetkinje početnice -50
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Juniori -74
PF - Dječaci početnici+32
1002
247
5
MARIN DUČINA (TROGIR)
5
6
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1004
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
61
2
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
90
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1005
5
5
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
10
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1006
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
90
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1008
77
3
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
147
4
TIN CAPAN (TGRSL)
Medalists
1. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
PF - Dječaci -28
1012
210
0
NARDO MARELIĆ (HBD)
87
10
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
212
JOSIP PERIĆ (HBD)
1014
87
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
212
2
JOSIP PERIĆ (HBD)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. JOSIP PERIĆ, HBD
3. NARDO MARELIĆ, HBD
3. ----
PF - Djevojčice +32
1019
202
4
TONINA ŠAIN (HBD)
89
11
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. TONINA ŠAIN, HBD
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1043
151
6
DINO IVAS (HBD)
2
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1045
86
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
73
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1046
181
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
4
3
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
47
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1047
151
8
DINO IVAS (HBD)
86
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1048
181
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
47
0
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1050
151
6
DINO IVAS (HBD)
181
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
LC - Starije kadetkinje -55
2010
98
3
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
150
0
CHIARA IVAS (HBD)
2011
255
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
198
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2013
98
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
255
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. CHIARA IVAS, HBD
LC - Starije kadetkinje +65
2014
254
0
IVANA RADIĆ (TROGIR)
162
3
LAURA MAJIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. LAURA MAJIĆ, VELEBIT
2. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -52
2016
229
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
157
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
2. IVAN MIJIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -63
2017
65
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
81
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
170
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
2019
65
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
170
0
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. IVAN ZELIĆ, VELEBIT
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -69
2018
193
0
DUJE PALADA (HBD)
91
3
DUJO TALAJA (KULA )
159
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
2020
91
3
DUJO TALAJA (KULA )
159
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DUJO TALAJA, KBK Kula
2. LEON NIMČEVIĆ, VELEBIT
3. DUJE PALADA, HBD
3. ----
KL - Starije kadetkinje početnice -46
2021
215
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
168
0
LUCIJA JURJEVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. LUCIJA JURJEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje početnice -50
2022
164
0
MARĆELINA PETRIČEVIĆ (VELEBIT)
63
3
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
2. MARĆELINA PETRIČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
2023
251
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
158
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. IVAN MIJIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2024
171
0
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
82
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
259
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
2026
82
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
259
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. IVAN ZELIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2025
160
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
92
3
DUJO TALAJA (KULA )
194
DUJE PALADA (HBD)
2027
92
3
DUJO TALAJA (KULA )
194
0
DUJE PALADA (HBD)
Medalists
1. DUJO TALAJA, KBK Kula
2. DUJE PALADA, HBD
3. LEON NIMČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
2029
165
0
MARĆELINA PETRIČEVIĆ (VELEBIT)
123
3
LANA BOGDAN (LOTUS)
Medalists
1. LANA BOGDAN, LOTUS
2. MARĆELINA PETRIČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -60
2031
96
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
167
0
LETRICIJA BOŽINA (VELEBIT)
2032
126
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
173
0
MIA BRKLJAČA (VELEBIT)
2034
96
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
126
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. MIA BRKLJAČA, VELEBIT
3. LETRICIJA BOŽINA, VELEBIT
KL - Juniori -74
2033
163
0
DINO ĐUMLIĆ (VELEBIT)
79
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
241
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
2035
79
1
LEO BRČINA (DUGIRAT)
241
2
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
Medalists
1. MATEJ KNEZ, KNEZ
2. LEO BRČINA, DALMACIJA
3. DINO ĐUMLIĆ, VELEBIT
3. ----