kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
FRANKOPAN
HBD
KBK Kula
KNEZ
LOTUS
MARJAN 1975
POLAČA
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TERMINATOR
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici+32
PF - Dječaci +32
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Seniori -84
LC - Stariji kadeti -63
LC - Seniori -79
KL - Seniori -79
PF - Dječaci početnici+32
1002
247
5
MARIN DUČINA (TROGIR)
5
6
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1004
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
61
2
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
90
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1005
5
5
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
10
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1006
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
90
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1008
77
3
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
147
4
TIN CAPAN (TGRSL)
Medalists
1. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
PF - Dječaci +32
1015
78
0
TIN CAPAN (TGRSL)
22
6
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
1016
217
9
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
10
5
LEON ZAGORAC (POLAČA)
1018
22
5
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
217
3
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
Medalists
1. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
PF - Ml. kadeti poč.+47
1022
232
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
3
6
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
1023
234
11
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1
8
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1026
3
7
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
234
2
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. IVAN ZAGORAC, POLAČA
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA
PF - Mlađi kadeti +47
1043
151
6
DINO IVAS (HBD)
2
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1045
86
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
73
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1046
181
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
4
3
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
47
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1047
151
8
DINO IVAS (HBD)
86
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1048
181
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
47
0
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1050
151
6
DINO IVAS (HBD)
181
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
PF - Stariji kadeti -63
1065
108
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1067
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1066
6
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1069
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
6
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
PF - Stariji kadeti -69
1068
7
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
239
16
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
152
DINO IVAS (HBD)
1070
239
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
152
0
DINO IVAS (HBD)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. DINO IVAS, HBD
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Seniori -84
1080
57
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
143
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
2007
8
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
109
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
Medalists
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Seniori -79
2015
58
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
242
3
LUKA VRGOČ (KBKSINJ)
Medalists
1. LUKA VRGOČ, KNEZ
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
2037
243
0
LUKA VRGOČ (KBKSINJ)
59
3
FILIP ČULINA (POLAČA)
Medalists
1. FILIP ČULINA, POLAČA
2. LUKA VRGOČ, KNEZ
3. ----
3. ----