kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-25
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -69
PF - Dječaci početnici-25
1001
56
4
MARIN GOLUB (MARJAN)
93
11
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
105
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1003
93
3
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
105
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
3. ----
PF - Djevojčice početnice-32
1019
187
16
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
106
9
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
58
NEA VUKOVIĆ (LAV)
1022
187
10
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
58
2
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. KLARA BOŽIĆ, PRETORIAN
2. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Djevojčice -32
1035
309
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
209
13
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
1036
219
6
BEATA IVAS (HBD)
171
4
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1039
209
4
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
219
1
BEATA IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. KLARA BOŽIĆ, PRETORIAN
2. BEATA IVAS, HBD
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađi kadeti -32
2001
256
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
103
6
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
2002
60
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
144
2
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
2004
103
10
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
60
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje +47
2032
108
3
LINA RADMAN (IVNCG)
82
6
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2033
223
0
CHIARA IVAS (HBD)
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2034
82
5
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2035
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2038
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
196
9
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Stariji kadeti -47
3003
289
2
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
109
1
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
293
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
3005
289
3
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
293
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVID KULAŠ, VELEBIT
2. IVAN MIJIĆ, VELEBIT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
3024
203
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
250
0
BLAŽ TRNČIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. BLAŽ TRNČIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----