kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice-28
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Juniori -63
PF - Juniorke -65
PF - Djevojčice početnice-28
1018
63
4
JANA KOMSIC (KING)
125
8
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. JANA KOMSIC, KING
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -32
1023
121
7
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
254
3
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
252
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
1025
121
2
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
252
0
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ, KNEZ
3. LUKA BUDIMIR, KNEZ
3. ----
PF - Djevojčice -25
1029
122
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
267
0
KLARA BENJA (KBKSINJ)
1030
210
12
TEA TOPIĆ (PRETORI)
174
6
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
1033
122
7
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
210
1
TEA TOPIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TEA TOPIĆ, PRETORIAN
3. KLARA BENJA, KNEZ
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Djevojčice -28
1032
124
5
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
175
3
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
123
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1034
124
3
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
123
5
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. ----
PF - Djevojčice +32
1037
274
3
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
220
4
BEATA IVAS (HBD)
1038
265
0
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
126
6
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
1042
220
7
BEATA IVAS (HBD)
126
3
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BEATA IVAS, HBD
2. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. KARLA IVKOVIĆ, KNEZ
PF - Ml. kadeti poč.-47
1049
303
6
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
246
5
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1050
170
2
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
16
4
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1051
53
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
36
4
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1052
142
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
120
4
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1053
303
3
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
16
5
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1054
36
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
120
5
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1057
16
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
36
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ANDREJ SMOLICA, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -32
2001
256
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
103
6
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
2002
60
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
144
2
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
2004
103
10
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
60
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -37
2003
229
0
MARIN RUŽIĆ (HBD)
149
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
66
FILIP ANDRIĆ (KING)
2005
229
2
MARIN RUŽIĆ (HBD)
66
13
FILIP ANDRIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. FILIP ANDRIĆ, KING
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1065
225
0
MARINO STORIĆ (HBD)
64
6
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
132
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1066
230
8
MARIN RUŽIĆ (HBD)
141
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
NIKO BULJAN (KING)
43
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1067
64
10
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1068
132
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1069
230
5
MARIN RUŽIĆ (HBD)
69
8
NIKO BULJAN (KING)
1070
43
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
6
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1071
64
1
ANTHONY KVESIĆ (KING)
226
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1072
69
9
NIKO BULJAN (KING)
18
4
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1073
226
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
69
2
NIKO BULJAN (KING)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. NIKO BULJAN, KING
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO
PF - Mlađi kadeti -47
2006
228
4
MARINO STORIĆ (HBD)
172
6
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
2007
91
6
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
310
4
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
2008
227
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
249
4
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
2009
143
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2010
172
8
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
91
7
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
2011
227
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
127
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2013
172
0
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KARLO MRDULJAŠ, LOTUS
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -37
2021
68
4
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
129
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
245
LANA NOHA (KBK MOS)
189
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
178
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
2023
68
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
245
0
LANA NOHA (KBK MOS)
2022
189
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
178
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
2025
68
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
189
2
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Osvajači medalja
1. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ----
3. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -42
2024
279
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
160
0
DORA GREGO (FRANK.)
131
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
208
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
168
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2026
279
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
131
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2027
208
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
168
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2030
279
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
208
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. DIANA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
2028
292
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
98
0
ANA PUTNIK (KULA )
2029
192
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
140
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2031
292
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
192
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ANA PUTNIK, KBK Kula
PF - Stariji kadeti -47
2039
273
3
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
268
1
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
2040
128
9
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
52
8
PATRIK LIJAK (MARJAN)
2042
273
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
128
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ
PF - Stariji kadeti -63
2051
234
0
DUJE PALADA (HBD)
288
6
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2052
286
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
134
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2054
288
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
286
7
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. DUJE PALADA, HBD
PF - Juniori -63
3048
11
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
297
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
147
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
3050
297
8
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
147
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Juniorke -65
3052
112
14
BARBARA PALEKA (MARJAN)
302
3
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
298
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
3053
112
1
BARBARA PALEKA (MARJAN)
298
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
3. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----