kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
PF - Mlađe kadetkinje -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti početnici -57
KL - Stariji kadeti početnici -63
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
1064
70
0
ANA PUTNIK (KULA )
195
7
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. ANA PUTNIK, KBK Kula
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
2028
292
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
98
0
ANA PUTNIK (KULA )
2029
192
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
140
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2031
292
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
192
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ANA PUTNIK, KBK Kula
LC - Stariji kadeti -57
3004
101
3
DINO BABAC (SVZOILO)
76
0
DUJO TALAJA (KULA )
205
LUKA SMOLIC (PRETORI)
3006
101
3
DINO BABAC (SVZOILO)
205
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. DINO BABAC, SVETI ZOILO
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
3007
241
0
ANTE DELIJA (KULA )
183
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
294
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
3009
183
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
294
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LEON NIMČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -57
3018
117
3
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
89
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
73
DUJO TALAJA (KULA )
3020
117
3
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
73
0
DUJO TALAJA (KULA )
Osvajači medalja
1. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
2. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -63
3019
239
0
ANTE DELIJA (KULA )
304
0
DUJO TALAJA (KULA )
Osvajači medalja
1. DUJO TALAJA, KBK Kula
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
3021
74
0
DUJO TALAJA (KULA )
100
3
DINO BABAC (SVZOILO)
206
LUKA SMOLIC (PRETORI)
3023
100
3
DINO BABAC (SVZOILO)
206
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. DINO BABAC, SVETI ZOILO
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
3022
240
0
ANTE DELIJA (KULA )
182
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. ----
3. ----
3. ----