kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Ml. kadeti poč.-32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Ml. kadeti poč.-32
1040
248
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
159
5
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1041
135
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
41
15
MIKA OROS (LAV-MED)
1045
248
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
41
12
MIKA OROS (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
PF - Ml. kadeti poč.-37
1043
65
4
ROMAN TINTOR (KING)
161
3
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1044
136
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
271
9
MARO BOSANAC (TGRSL)
1047
65
10
ROMAN TINTOR (KING)
271
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ROMAN TINTOR, KING
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Ml. kadeti poč.-42
1046
130
1
LOVRE GRUJA (LOTUS)
184
7
GABRIJEL BURČUL (PRETORI)
139
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
1048
184
1
GABRIJEL BURČUL (PRETORI)
139
8
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
2. GABRIJEL BURČUL, PRETORIAN
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
1049
303
6
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
246
5
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1050
170
2
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
16
4
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1051
53
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
36
4
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1052
142
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
120
4
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1053
303
3
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
16
5
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1054
36
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
120
5
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1057
16
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
36
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ANDREJ SMOLICA, BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.+47
1055
276
4
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
153
2
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1056
22
6
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
137
5
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
1060
276
6
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
22
0
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
2. VEDRAN KULAŠ, CRNI ORAO
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. MATEJ VUGDELIJA, LOTUS
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
1058
255
0
LANA NOHA (KBK MOS)
165
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1059
110
6
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
47
0
LORENA GRACIN (MARJAN)
1062
165
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
110
6
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA KOMŠIĆ, KING
2. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
1061
57
0
LORETA PAVASOVIĆ (MARJAN)
200
6
ZARA LERGA (PRETORI)
262
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
1063
200
3
ZARA LERGA (PRETORI)
262
8
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. LORETA PAVASOVIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1065
225
0
MARINO STORIĆ (HBD)
64
6
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
132
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1066
230
8
MARIN RUŽIĆ (HBD)
141
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
NIKO BULJAN (KING)
43
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1067
64
10
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1068
132
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1069
230
5
MARIN RUŽIĆ (HBD)
69
8
NIKO BULJAN (KING)
1070
43
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
6
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1071
64
1
ANTHONY KVESIĆ (KING)
226
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1072
69
9
NIKO BULJAN (KING)
18
4
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1073
226
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
69
2
NIKO BULJAN (KING)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. NIKO BULJAN, KING
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO
PF - Mlađi kadeti -47
2006
228
4
MARINO STORIĆ (HBD)
172
6
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
2007
91
6
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
310
4
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
2008
227
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
249
4
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
2009
143
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2010
172
8
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
91
7
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
2011
227
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
127
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2013
172
0
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KARLO MRDULJAŠ, LOTUS
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
2012
118
9
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
138
3
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
2014
224
8
DINO IVAS (HBD)
94
2
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
2015
295
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
154
6
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
83
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2016
118
0
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
224
6
DINO IVAS (HBD)
2017
154
6
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
83
4
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2019
224
5
DINO IVAS (HBD)
154
2
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
Osvajači medalja
1. DINO IVAS, HBD
2. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Stariji kadeti -42
2036
133
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
278
1
IVO ŽAJA (KBKSINJ)
2037
59
4
IVAN UDOVIĆ (LAV)
263
1
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
2041
278
0
IVO ŽAJA (KBKSINJ)
59
4
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. IVO ŽAJA, KNEZ
3. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Stariji kadeti -52
2043
163
0
ANTONIO ZULIM (LOTUS)
9
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
269
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
157
ADRIAN BENJA (FRANK.)
162
LUKA ŠTIVIĆ (LOTUS)
2045
9
10
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
269
2
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
2044
157
6
ADRIAN BENJA (FRANK.)
162
0
LUKA ŠTIVIĆ (LOTUS)
2047
9
10
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
157
5
ADRIAN BENJA (FRANK.)
Osvajači medalja
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
3. RINO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. LUKA ŠTIVIĆ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -42
3032
197
1
SARA GRDOVIĆ (PRETORI)
280
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
3033
166
10
DORA GREGO (FRANK.)
152
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
3035
280
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
166
1
DORA GREGO (FRANK.)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. SARA GRDOVIĆ, PRETORIAN
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -46
3036
275
5
MARINA RADIĆ (LOTUS)
193
15
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
3037
145
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
284
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
50
NIKA ERAK (MARJAN)
150
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
7
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
3039
284
14
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
50
10
NIKA ERAK (MARJAN)
3038
150
10
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
7
0
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
3041
284
7
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
150
1
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. NIKA ERAK, MARJAN 1975
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA
PF - Starije kadetkinje -55
3040
44
6
DORIS SKORIN (MARJAN)
151
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
8
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
46
LANA BOGDAN (MARJAN)
146
MARINA RADIĆ (LOTUS)
3042
44
10
DORIS SKORIN (MARJAN)
8
0
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
3043
46
6
LANA BOGDAN (MARJAN)
146
1
MARINA RADIĆ (LOTUS)
3045
44
7
DORIS SKORIN (MARJAN)
46
11
LANA BOGDAN (MARJAN)
Osvajači medalja
1. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
2. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA