kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-32
PF - Dječaci početnici+32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Dječaci početnici-32
1005
211
1
NIKOLA MATIĆ (PRETORI)
99
5
DAVID KOMSIC (KING)
86
DAVID BOSANAC (TGRSL)
253
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
67
AARON UKUŠIĆ (KING)
1007
99
1
DAVID KOMSIC (KING)
86
2
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1006
253
0
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
67
6
AARON UKUŠIĆ (KING)
1009
86
9
DAVID BOSANAC (TGRSL)
67
3
AARON UKUŠIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. AARON UKUŠIĆ, KING
3. DAVID KOMSIC, KING
3. LUKA BUDIMIR, KNEZ
PF - Dječaci početnici+32
1008
54
0
DANIEL VEKIĆ (MARJAN)
85
10
MARO BOSANAC (TGRSL)
1010
259
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
20
5
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1011
270
7
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
231
2
NIKO LEDENKO (HBD)
1012
247
3
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
34
7
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1013
85
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
20
6
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1014
270
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
34
6
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1016
20
1
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
34
5
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. STIPE VUČKOV, CRNI ORAO
2. VICE BOBIĆ, CRNI ORAO
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Ml. kadeti poč.-37
1043
65
4
ROMAN TINTOR (KING)
161
3
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1044
136
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
271
9
MARO BOSANAC (TGRSL)
1047
65
10
ROMAN TINTOR (KING)
271
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ROMAN TINTOR, KING
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Mlađi kadeti +47
2012
118
9
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
138
3
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
2014
224
8
DINO IVAS (HBD)
94
2
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
2015
295
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
154
6
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
83
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2016
118
0
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
224
6
DINO IVAS (HBD)
2017
154
6
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
83
4
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2019
224
5
DINO IVAS (HBD)
154
2
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
Osvajači medalja
1. DINO IVAS, HBD
2. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -42
2024
279
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
160
0
DORA GREGO (FRANK.)
131
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
208
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
168
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2026
279
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
131
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2027
208
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
168
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2030
279
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
208
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. DIANA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje +47
2032
108
3
LINA RADMAN (IVNCG)
82
6
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2033
223
0
CHIARA IVAS (HBD)
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2034
82
5
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2035
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2038
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
196
9
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -42
3032
197
1
SARA GRDOVIĆ (PRETORI)
280
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
3033
166
10
DORA GREGO (FRANK.)
152
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
3035
280
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
166
1
DORA GREGO (FRANK.)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. SARA GRDOVIĆ, PRETORIAN
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -65
3047
282
3
EMA KATIĆ (TGRSL)
190
7
MILICA MATIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
2. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----