kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici+32
PF - Dječaci +32
PF - Ml. kadeti poč.-32
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -69
PF - Dječaci početnici+32
1008
54
0
DANIEL VEKIĆ (MARJAN)
85
10
MARO BOSANAC (TGRSL)
1010
259
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
20
5
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1011
270
7
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
231
2
NIKO LEDENKO (HBD)
1012
247
3
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
34
7
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1013
85
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
20
6
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1014
270
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
34
6
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1016
20
1
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
34
5
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. STIPE VUČKOV, CRNI ORAO
2. VICE BOBIĆ, CRNI ORAO
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Dječaci +32
1026
19
8
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
92
2
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
156
GORAN CARIĆ (FRANK.)
257
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
260
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
1028
19
9
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
156
1
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1027
257
2
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
260
5
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
1031
19
4
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
260
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
2. DANIJEL KNEZOVIĆ, KNEZ
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
3. MATEJ FALETAR, MOSLAVAC
PF - Ml. kadeti poč.-32
1040
248
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
159
5
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1041
135
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
41
15
MIKA OROS (LAV-MED)
1045
248
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
41
12
MIKA OROS (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
PF - Ml. kadeti poč.-47
1049
303
6
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
246
5
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1050
170
2
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
16
4
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1051
53
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
36
4
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1052
142
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
120
4
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1053
303
3
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
16
5
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1054
36
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
120
5
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1057
16
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
36
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ANDREJ SMOLICA, BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
1058
255
0
LANA NOHA (KBK MOS)
165
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1059
110
6
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
47
0
LORENA GRACIN (MARJAN)
1062
165
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
110
6
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA KOMŠIĆ, KING
2. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
2001
256
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
103
6
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
2002
60
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
144
2
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
2004
103
10
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
60
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -47
2006
228
4
MARINO STORIĆ (HBD)
172
6
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
2007
91
6
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
310
4
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
2008
227
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
249
4
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
2009
143
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2010
172
8
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
91
7
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
2011
227
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
127
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2013
172
0
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KARLO MRDULJAŠ, LOTUS
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -37
2021
68
4
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
129
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
245
LANA NOHA (KBK MOS)
189
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
178
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
2023
68
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
245
0
LANA NOHA (KBK MOS)
2022
189
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
178
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
2025
68
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
189
2
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Osvajači medalja
1. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ----
3. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN
PF - Stariji kadeti -69
2055
287
12
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
244
4
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----