kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti početnici
PF - Mlađe kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti početnici
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniorke
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
2036
133
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
278
1
IVO ŽAJA (KBKSINJ)
2037
59
4
IVAN UDOVIĆ (LAV)
263
1
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
2041
278
0
IVO ŽAJA (KBKSINJ)
59
4
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. IVO ŽAJA, KNEZ
3. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Stariji kadeti -47
2039
273
3
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
268
1
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
2040
128
9
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
52
8
PATRIK LIJAK (MARJAN)
2042
273
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
128
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ
PF - Stariji kadeti -52
2043
163
0
ANTONIO ZULIM (LOTUS)
9
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
269
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
157
ADRIAN BENJA (FRANK.)
162
LUKA ŠTIVIĆ (LOTUS)
2045
9
10
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
269
2
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
2044
157
6
ADRIAN BENJA (FRANK.)
162
0
LUKA ŠTIVIĆ (LOTUS)
2047
9
10
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
157
5
ADRIAN BENJA (FRANK.)
Osvajači medalja
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
3. RINO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. LUKA ŠTIVIĆ, LOTUS
PF - Stariji kadeti -57
2046
158
3
ADRIAN BENJA (FRANK.)
283
7
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
10
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2048
299
0
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
80
10
MORIS TRBULIN (LAV)
281
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
2049
283
1
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
10
5
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2050
80
6
MORIS TRBULIN (LAV)
281
0
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
2053
10
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
80
8
MORIS TRBULIN (LAV)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
PF - Stariji kadeti -63
2051
234
0
DUJE PALADA (HBD)
288
6
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2052
286
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
134
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2054
288
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
286
7
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. DUJE PALADA, HBD
PF - Stariji kadeti -69
2055
287
12
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
244
4
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
3029
217
1
DANIJEL JURAS (HBD)
39
11
LOREN DOMBA (LAV)
216
FILIP BILUŠ (HBD)
218
STIPE KUSANOVIĆ (HBD)
61
SAMED MANĐUKA (LAV)
3031
39
11
LOREN DOMBA (LAV)
216
5
FILIP BILUŠ (HBD)
3030
218
3
STIPE KUSANOVIĆ (HBD)
61
7
SAMED MANĐUKA (LAV)
3034
39
6
LOREN DOMBA (LAV)
61
0
SAMED MANĐUKA (LAV)
Osvajači medalja
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. SAMED MANĐUKA, LAV, Pula
3. FILIP BILUŠ, HBD
3. STIPE KUSANOVIĆ, HBD