kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti početnici
PF - Mlađe kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti početnici
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniorke
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Ml. kadeti poč.-32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadeti poč.-32
1040
248
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
159
5
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1041
135
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
41
15
MIKA OROS (LAV-MED)
1045
248
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
41
12
MIKA OROS (LAV-MED)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
PF - Ml. kadeti poč.-37
1043
65
4
ROMAN TINTOR (KING)
161
3
FILIP ŠTIVIĆ (LOTUS)
1044
136
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
271
9
MARO BOSANAC (TGRSL)
1047
65
10
ROMAN TINTOR (KING)
271
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. ROMAN TINTOR, KING
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. FILIP ŠTIVIĆ, LOTUS
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Ml. kadeti poč.-42
1046
130
1
LOVRE GRUJA (LOTUS)
184
7
GABRIJEL BURČUL (PRETORI)
139
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
1048
184
1
GABRIJEL BURČUL (PRETORI)
139
8
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
2. GABRIJEL BURČUL, PRETORIAN
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
1049
303
6
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
246
5
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1050
170
2
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
16
4
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1051
53
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
36
4
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1052
142
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
120
4
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1053
303
3
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
16
5
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1054
36
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
120
5
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1057
16
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
36
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
Medalists
1. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ANDREJ SMOLICA, BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.+47
1055
276
4
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
153
2
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1056
22
6
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
137
5
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
1060
276
6
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
22
0
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
Medalists
1. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
2. VEDRAN KULAŠ, CRNI ORAO
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. MATEJ VUGDELIJA, LOTUS