kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
POLAČA OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti početnici
PF - Mlađe kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Ml. kadeti poč.-28
PF - Ml. kadeti poč.-32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadeti poč.-28
2001
110
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
282
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
100
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2003
110
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
100
13
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-32
2002
122
8
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
115
3
KRISTIJAN MARIĆ (KULA )
88
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
94
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
78
MARKO JEZERAN (IVNCG)
2004
122
6
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
88
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2005
94
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
78
6
MARKO JEZERAN (IVNCG)
2007
122
8
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
78
6
MARKO JEZERAN (IVNCG)
Medalists
1. BOJAN BEUKOVIĆ, KUTINA
2. MARKO JEZERAN, IVANIĆ GRAD
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.-37
2006
123
7
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
64
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
90
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
244
JOSIP ČOVIĆ (KBKSINJ)
92
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
2008
123
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
90
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2009
244
8
JOSIP ČOVIĆ (KBKSINJ)
92
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
2011
90
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
244
4
JOSIP ČOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. JOSIP ČOVIĆ, KNEZ
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.-42
2010
55
0
FRANE VUČEMILO (KBKSINJ)
35
6
IVAN TUKA (LAV)
216
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2012
237
5
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
278
6
DINO IVAS (HBD)
105
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2013
35
5
IVAN TUKA (LAV)
216
6
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2014
278
0
DINO IVAS (HBD)
105
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2017
216
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
105
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. DINO IVAS, HBD
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
PF - Ml. kadeti poč.-47
2015
159
4
LUKA SMOLIC (PRETORI)
233
0
DOMINIK BAJIĆ (KBKSINJ)
2016
152
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
85
8
JAN PROHASKA (KUTINA)
2020
159
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
152
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. DOMINIK BAJIĆ, KNEZ
3. JAN PROHASKA, KUTINA
PF - Ml. kadeti poč.+47
2018
249
0
ROKO MARIĆ (KBKSINJ)
192
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
2019
106
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
102
0
RAJAN TENČIĆ (BUDOL)
2022
192
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
106
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. ROKO MARIĆ, KNEZ
3. RAJAN TENČIĆ, BUDOKAI LABIN