kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
OTVORENI MEMORIJALNI KUP "JOSIP JOVIĆ"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Children (male)
PF - Children (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Juniors (male)
KL - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) -28
171
3
DIEGO ALDIN (BURA)
65
13
TONI HRELJA (BUDOL)
Medalists
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. DIEGO ALDIN, BURA
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -32
63
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
8
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
45
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
8
1
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
170
5
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN
PF - Younger cadets (male) -37
7
0
LOREN DOMBA (LAV)
185
6
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
9
5
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
177
3
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
185
5
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
9
9
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
Medalists
1. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
2. MATEJ KNEZ, KNEZ
3. LUKA KNEZ, KNEZ
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Younger cadets (male) -42
112
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
68
2
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
27
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
186
13
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
39
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
66
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
133
MARCEL BAUCH (POLAČA)
112
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
186
2
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
66
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
133
0
MARCEL BAUCH (POLAČA)
112
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
66
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
3. MARCEL BAUCH, POLAČA
3. MATEJ KNEZ, KNEZ
PF - Younger cadets (male) -47
113
9
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
69
2
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) +47
26
5
LEONARDO SAVIĆ (LAV)
91
9
IVAN RUBINIĆ (DRAGA)
128
DUJE ŽEPINA (POLAČA)
149
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
80
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
91
14
IVAN RUBINIĆ (DRAGA)
128
15
DUJE ŽEPINA (POLAČA)
149
6
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
80
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
128
0
DUJE ŽEPINA (POLAČA)
149
6
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
2. DUJE ŽEPINA, POLAČA
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN RUBINIĆ, DRAGA