kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
SC - Kids (female)
SC - Kids (male)
SC - Young Cadets (female)
SC - Young Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Juniors (female)
SC - Juniors (male)
SC - Seniors (female)
SC - Seniors (male)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
LC - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (female) -22
SC - Kids (female) -25
SC - Kids (female) -28
SC - Kids (female) -32
SC - Kids (female) +32
SC - Kids (female) -22
9
0
HANA TIPURIĆ (BROD)
191
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. HANA TIPURIĆ, BROD
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) -25
97
EMA ŽITNJAK (BTI)
10
0
NIKOLINA DEVČIĆ (BROD)
103
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
LEONARDA DEAK (BTI)
11
IVANA VODENIČAR (BROD)
97
1
EMA ŽITNJAK (BTI)
103
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
8
LEONARDA DEAK (BTI)
11
3
IVANA VODENIČAR (BROD)
103
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
3. IVANA VODENIČAR, BROD
SC - Kids (female) -28
170
6
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
171
0
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
Medalists
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) -32
41
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
92
8
TENA BAUER (ZG)
Medalists
1. TENA BAUER, ZAGREB
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Medalists
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC