kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (female) +32
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (male) +32
SC - Young Cadets (female) -37
SC - Young Cadets (female) +47
SC - Young Cadets (male) -28
SC - Young Cadets (male) -32
SC - Young Cadets (male) -42
SC - Older Cadets (female) -50
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) -65
SC - Older Cadets (male) -42
SC - Juniors (female) -65
SC - Juniors (male) -57
SC - Seniors (male) -63
LC - Older Cadets (female) -65
LC - Older Cadets (female) +65
LC - Older Cadets (male) -69
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
SC - Kids (male) -28
99
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
12
0
GABRIJEL ŠARIĆ (BROD)
68
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
304
2
LUKA RUKAVINA (DRAGA)
204
7
TONI HRELJA (BUDOL)
194
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
99
8
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
7
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
68
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
204
10
TONI HRELJA (BUDOL)
99
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
204
8
TONI HRELJA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
3. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
SC - Kids (male) -32
13
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
143
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
IVAN KALIĆ (ZG)
142
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
196
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
134
6
LOREN DOMBA (LAV)
76
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
11
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
206
4
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
13
0
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
5
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
6
IVAN KALIĆ (ZG)
142
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
134
5
LOREN DOMBA (LAV)
76
0
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
6
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
65
0
IVAN KALIĆ (ZG)
142
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
14
0
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
14
3
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
Osvajači medalja
1. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
2. TOMISLAV TIPURIĆ, BROD
3. IVAN KALIĆ, ZAGREB
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
SC - Kids (male) +32
180
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
3
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
238
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
178
0
TEO TEREK (KUTINA)
17
5
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
6
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
83
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
0
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
17
10
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
12
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
208
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VEDRAN PEZIĆ, KUTINA
3. IVAN JERKOVIĆ, BROD
SC - Young Cadets (female) -37
100
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
239
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
172
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
198
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
251
6
BRIGITA BEDI (DRAGA)
100
9
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
10
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
251
2
BRIGITA BEDI (DRAGA)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
SC - Young Cadets (female) +47
73
0
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
252
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
241
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
252
3
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
SC - Young Cadets (male) -28
205
0
TONI HRELJA (BUDOL)
296
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Young Cadets (male) -32
249
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
6
LOREN DOMBA (LAV)
57
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
207
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
293
7
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
18
2
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
249
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
1
LOREN DOMBA (LAV)
293
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
10
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
249
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
293
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
SC - Young Cadets (male) -42
210
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
217
0
MARIN KUKEC (TGRBROD)
181
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
20
5
DOMINIK ŠARIĆ (BROD)
209
10
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
280
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
210
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
181
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
4
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
5
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
209
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
280
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
181
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
243
8
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
262
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
243
2
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
4
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
SC - Older Cadets (female) -50
74
LUCIJA CICVARA (ZG)
124
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
200
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
ANA ALABER (LAV)
22
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
2
LUCIJA CICVARA (ZG)
200
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
6
ANA ALABER (LAV)
22
2
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
4
LUCIJA CICVARA (ZG)
125
0
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DORA MATKOVIĆ, BROD
SC - Older Cadets (female) -55
63
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
201
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
25
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
253
1
IVANA KLAIĆ (DRAGA)
70
LARA DESPOT (ZG)
42
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
7
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
25
2
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
3
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
3
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
70
8
LARA DESPOT (ZG)
42
3
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
23
0
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
70
3
LARA DESPOT (ZG)
63
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
244
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATEJA MARIĆ, BROD
3. LARA DESPOT, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -65
160
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
202
6
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
27
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
202
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
5
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ANITA ŠANTOR, BROD
SC - Older Cadets (male) -42
282
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
211
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
86
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
9
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
86
6
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
1
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
5
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
86
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
3. TOMISLAV KATUŠIĆ, BROD
3. MARKO GAJIĆ, BROD
SC - Juniors (female) -65
39
1
ANITA ŠANTOR (BROD)
203
8
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
44
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
176
10
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
203
5
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
176
6
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANITA ŠANTOR, BROD
3. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
SC - Juniors (male) -57
112
8
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
212
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Seniors (male) -63
213
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
227
6
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (female) -65
159
0
ADELA UZELAC (VELEBIT)
215
3
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADELA UZELAC, VELEBIT
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (female) +65
301
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
110
1
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANĐELA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) -69
4
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
116
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
4
0
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
3
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
0
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN