kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Older Cadets (female) -42
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Older Cadets (female) -65
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Juniors (female) -55
SC - Seniors (female) -55
LC - Older Cadets (female) -60
LC - Older Cadets (female) -65
LC - Older Cadets (male) -47
LC - Older Cadets (male) -52
LC - Older Cadets (male) -69
SC - Older Cadets (female) -42
157
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
189
0
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
259
6
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
157
2
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
259
10
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ, VELEBIT
3. ----
3. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
SC - Older Cadets (female) -55
63
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
201
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
25
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
253
1
IVANA KLAIĆ (DRAGA)
70
LARA DESPOT (ZG)
42
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
7
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
25
2
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
3
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
3
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
70
8
LARA DESPOT (ZG)
42
3
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
23
0
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
70
3
LARA DESPOT (ZG)
63
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
244
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATEJA MARIĆ, BROD
3. LARA DESPOT, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -60
161
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
26
0
LUCIJA GRGUREVIĆ (BROD)
245
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
245
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
107
2
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -65
160
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
202
6
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
27
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
202
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
5
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ANITA ŠANTOR, BROD
SC - Older Cadets (male) -69
167
6
ROKO ŠARE (VELEBIT)
187
0
LUKA BRAJE (JASTREB)
114
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
88
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
167
4
ROKO ŠARE (VELEBIT)
88
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. LUKA BRAJE, JASTREB
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Juniors (female) -55
168
KATA ŠARE (VELEBIT)
38
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
71
0
LARA DESPOT (ZG)
130
DIANA TANUSHAJ (LAV)
43
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
106
10
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
71
4
LARA DESPOT (ZG)
130
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
106
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
106
4
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
SC - Seniors (female) -55
169
2
KATA ŠARE (VELEBIT)
225
6
PETRA LONČAR (ZG)
Osvajači medalja
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (female) -60
49
0
LANA RODIĆ (KBK TD)
162
3
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
2. LANA RODIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (female) -65
159
0
ADELA UZELAC (VELEBIT)
215
3
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADELA UZELAC, VELEBIT
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) -47
273
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
1
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
165
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
273
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
165
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
3. ----
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
LC - Older Cadets (male) -52
163
JOSIP KAMBER (VELEBIT)
164
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
34
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
163
0
JOSIP KAMBER (VELEBIT)
34
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, BROD
2. JOSIP KAMBER, VELEBIT
3. ----
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
LC - Older Cadets (male) -69
4
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
116
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
4
0
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
3
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
0
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN