kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (female) -25
SC - Kids (female) +32
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Older Cadets (female) -65
SC - Older Cadets (female) +65
SC - Older Cadets (male) -52
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Older Cadets (male) +69
SC - Juniors (female) -50
SC - Juniors (female) -55
SC - Juniors (male) -57
SC - Juniors (male) -63
LC - Older Cadets (female) +65
LC - Older Cadets (male) -69
SC - Kids (female) -25
97
EMA ŽITNJAK (BTI)
10
0
NIKOLINA DEVČIĆ (BROD)
103
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
LEONARDA DEAK (BTI)
11
IVANA VODENIČAR (BROD)
97
1
EMA ŽITNJAK (BTI)
103
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
8
LEONARDA DEAK (BTI)
11
3
IVANA VODENIČAR (BROD)
103
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
3. IVANA VODENIČAR, BROD
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Medalists
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
SC - Older Cadets (female) -60
161
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
26
0
LUCIJA GRGUREVIĆ (BROD)
245
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
245
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
107
2
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -65
160
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
202
6
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
27
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
202
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
5
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ANITA ŠANTOR, BROD
SC - Older Cadets (female) +65
254
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
255
3
MARA IKIĆ (DRAGA)
109
4
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
254
0
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
109
6
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANĐELA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. IVA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
3. MARA IKIĆ, DRAGA
SC - Older Cadets (male) -52
33
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
182
0
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
145
0
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
111
3
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
33
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
111
5
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, BENKOVAC
2. KRISTIJAN KATUŠIĆ, BROD
3. LUKA KRMPOTIĆ, KUTINA
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC
SC - Older Cadets (male) -69
167
6
ROKO ŠARE (VELEBIT)
187
0
LUKA BRAJE (JASTREB)
114
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
88
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
167
4
ROKO ŠARE (VELEBIT)
88
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. LUKA BRAJE, JASTREB
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Older Cadets (male) +69
247
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
115
7
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
278
6
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
150
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
264
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
247
8
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
115
4
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
150
6
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
264
7
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
247
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
264
11
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
Medalists
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
SC - Juniors (female) -50
75
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
128
5
ANA ALABER (LAV)
75
5
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
3. ----
3. ANA ALABER, LAV, Pula
SC - Juniors (female) -55
168
KATA ŠARE (VELEBIT)
38
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
71
0
LARA DESPOT (ZG)
130
DIANA TANUSHAJ (LAV)
43
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
106
10
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
71
4
LARA DESPOT (ZG)
130
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
106
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
106
4
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
SC - Juniors (male) -57
112
8
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
212
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Juniors (male) -63
58
10
ADAM BLAUHORN (ZG)
113
5
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (female) +65
301
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
110
1
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANĐELA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) -69
4
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
116
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
4
0
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
3
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
0
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN