kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (female) -25
SC - Kids (female) +32
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Older Cadets (female) -65
SC - Older Cadets (female) +65
SC - Older Cadets (male) -52
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Older Cadets (male) +69
SC - Juniors (female) -50
SC - Juniors (female) -55
SC - Juniors (male) -57
SC - Juniors (male) -63
LC - Older Cadets (female) +65
LC - Older Cadets (male) -69
SC - Kids (female) -25
97
EMA ŽITNJAK (BTI)
10
0
NIKOLINA DEVČIĆ (BROD)
103
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
LEONARDA DEAK (BTI)
11
IVANA VODENIČAR (BROD)
97
1
EMA ŽITNJAK (BTI)
103
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
8
LEONARDA DEAK (BTI)
11
3
IVANA VODENIČAR (BROD)
103
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
3. IVANA VODENIČAR, BROD
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
SC - Older Cadets (female) -60
161
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
26
0
LUCIJA GRGUREVIĆ (BROD)
245
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
245
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
107
2
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -65
160
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
202
6
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
27
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
202
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
5
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ANITA ŠANTOR, BROD
SC - Older Cadets (female) +65
254
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
255
3
MARA IKIĆ (DRAGA)
109
4
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
254
0
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
109
6
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANĐELA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. IVA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
3. MARA IKIĆ, DRAGA
SC - Older Cadets (male) -52
33
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
182
0
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
145
0
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
111
3
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
33
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
111
5
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, BENKOVAC
2. KRISTIJAN KATUŠIĆ, BROD
3. LUKA KRMPOTIĆ, KUTINA
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC
SC - Older Cadets (male) -69
167
6
ROKO ŠARE (VELEBIT)
187
0
LUKA BRAJE (JASTREB)
114
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
88
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
167
4
ROKO ŠARE (VELEBIT)
88
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. LUKA BRAJE, JASTREB
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Older Cadets (male) +69
247
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
115
7
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
278
6
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
150
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
264
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
247
8
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
115
4
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
150
6
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
264
7
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
247
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
264
11
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
SC - Juniors (female) -50
75
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
128
5
ANA ALABER (LAV)
75
5
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
3. ----
3. ANA ALABER, LAV, Pula
SC - Juniors (female) -55
168
KATA ŠARE (VELEBIT)
38
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
71
0
LARA DESPOT (ZG)
130
DIANA TANUSHAJ (LAV)
43
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
106
10
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
71
4
LARA DESPOT (ZG)
130
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
106
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
106
4
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
SC - Juniors (male) -57
112
8
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
212
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Juniors (male) -63
58
10
ADAM BLAUHORN (ZG)
113
5
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (female) +65
301
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
110
1
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANĐELA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) -69
4
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
116
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
4
0
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
3
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
214
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
270
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
166
0
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN