kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (female) +32
SC - Kids (male) -28
SC - Young Cadets (female) -37
SC - Young Cadets (female) +47
SC - Young Cadets (male) +47
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) +65
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
SC - Kids (male) -28
99
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
12
0
GABRIJEL ŠARIĆ (BROD)
68
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
304
2
LUKA RUKAVINA (DRAGA)
204
7
TONI HRELJA (BUDOL)
194
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
99
8
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
7
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
68
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
204
10
TONI HRELJA (BUDOL)
99
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
204
8
TONI HRELJA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
3. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
SC - Young Cadets (female) -37
100
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
239
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
172
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
198
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
251
6
BRIGITA BEDI (DRAGA)
100
9
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
10
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
251
2
BRIGITA BEDI (DRAGA)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
SC - Young Cadets (female) +47
73
0
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
252
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
241
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
252
3
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
SC - Young Cadets (male) +47
94
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
6
ROKO VULETA (DRAGA)
82
0
MARKO SMOLIĆ (ZG)
257
FILIP VUKAS (DRAGA)
21
2
GABRIJEL BOŽINOVIĆ (BROD)
281
3
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
6
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
5
ROKO VULETA (DRAGA)
257
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
281
6
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
7
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
281
2
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. VALENTINO ŽUNAC, ZAGREB
2. KARLO UROŠEVIĆ, KVARNER
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. FILIP VUKAS, DRAGA
SC - Older Cadets (female) -55
63
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
201
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
25
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
253
1
IVANA KLAIĆ (DRAGA)
70
LARA DESPOT (ZG)
42
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
7
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
25
2
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
3
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
3
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
70
8
LARA DESPOT (ZG)
42
3
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
23
0
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
70
3
LARA DESPOT (ZG)
63
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
244
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATEJA MARIĆ, BROD
3. LARA DESPOT, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) +65
254
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
255
3
MARA IKIĆ (DRAGA)
109
4
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
254
0
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
109
6
ANĐELA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANĐELA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. IVA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
3. MARA IKIĆ, DRAGA