kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (female) -22
SC - Kids (female) -25
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (male) +32
SC - Young Cadets (male) -32
SC - Young Cadets (male) -42
SC - Young Cadets (male) +47
SC - Older Cadets (female) -50
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Older Cadets (female) -65
SC - Older Cadets (male) -42
SC - Older Cadets (male) -52
SC - Older Cadets (male) -57
SC - Juniors (female) -55
SC - Juniors (female) -65
LC - Older Cadets (male) -42
LC - Older Cadets (male) -52
LC - Older Cadets (male) -57
LC - Older Cadets (male) -63
SC - Kids (female) -22
9
0
HANA TIPURIĆ (BROD)
191
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. HANA TIPURIĆ, BROD
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) -25
97
EMA ŽITNJAK (BTI)
10
0
NIKOLINA DEVČIĆ (BROD)
103
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
LEONARDA DEAK (BTI)
11
IVANA VODENIČAR (BROD)
97
1
EMA ŽITNJAK (BTI)
103
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
8
LEONARDA DEAK (BTI)
11
3
IVANA VODENIČAR (BROD)
103
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
3. IVANA VODENIČAR, BROD
SC - Kids (male) -28
99
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
12
0
GABRIJEL ŠARIĆ (BROD)
68
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
304
2
LUKA RUKAVINA (DRAGA)
204
7
TONI HRELJA (BUDOL)
194
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
99
8
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
7
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
68
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
204
10
TONI HRELJA (BUDOL)
99
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
204
8
TONI HRELJA (BUDOL)
Medalists
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
3. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
SC - Kids (male) -32
13
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
143
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
IVAN KALIĆ (ZG)
142
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
196
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
134
6
LOREN DOMBA (LAV)
76
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
11
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
206
4
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
13
0
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
5
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
6
IVAN KALIĆ (ZG)
142
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
134
5
LOREN DOMBA (LAV)
76
0
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
6
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
65
0
IVAN KALIĆ (ZG)
142
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
14
0
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
14
3
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
Medalists
1. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
2. TOMISLAV TIPURIĆ, BROD
3. IVAN KALIĆ, ZAGREB
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
SC - Kids (male) +32
180
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
3
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
238
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
178
0
TEO TEREK (KUTINA)
17
5
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
6
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
83
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
0
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
17
10
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
12
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
208
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VEDRAN PEZIĆ, KUTINA
3. IVAN JERKOVIĆ, BROD
SC - Young Cadets (male) -32
249
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
6
LOREN DOMBA (LAV)
57
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
207
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
293
7
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
18
2
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
249
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
1
LOREN DOMBA (LAV)
293
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
10
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
249
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
293
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
SC - Young Cadets (male) -42
210
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
217
0
MARIN KUKEC (TGRBROD)
181
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
20
5
DOMINIK ŠARIĆ (BROD)
209
10
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
280
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
210
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
181
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
4
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
5
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
209
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
280
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
181
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
243
8
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
262
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
243
2
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
4
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
SC - Young Cadets (male) +47
94
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
6
ROKO VULETA (DRAGA)
82
0
MARKO SMOLIĆ (ZG)
257
FILIP VUKAS (DRAGA)
21
2
GABRIJEL BOŽINOVIĆ (BROD)
281
3
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
6
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
5
ROKO VULETA (DRAGA)
257
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
281
6
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
7
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
281
2
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
Medalists
1. VALENTINO ŽUNAC, ZAGREB
2. KARLO UROŠEVIĆ, KVARNER
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. FILIP VUKAS, DRAGA
SC - Older Cadets (female) -50
74
LUCIJA CICVARA (ZG)
124
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
200
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
ANA ALABER (LAV)
22
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
2
LUCIJA CICVARA (ZG)
200
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
6
ANA ALABER (LAV)
22
2
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
4
LUCIJA CICVARA (ZG)
125
0
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DORA MATKOVIĆ, BROD
SC - Older Cadets (female) -55
63
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
201
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
25
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
253
1
IVANA KLAIĆ (DRAGA)
70
LARA DESPOT (ZG)
42
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
7
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
25
2
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
3
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
3
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
70
8
LARA DESPOT (ZG)
42
3
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
23
0
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
70
3
LARA DESPOT (ZG)
63
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
244
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATEJA MARIĆ, BROD
3. LARA DESPOT, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -60
161
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
26
0
LUCIJA GRGUREVIĆ (BROD)
245
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
245
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
107
2
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -65
160
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
202
6
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
27
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
202
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
5
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ANITA ŠANTOR, BROD
SC - Older Cadets (male) -42
282
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
211
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
86
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
9
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
86
6
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
1
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
5
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
86
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Medalists
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
3. TOMISLAV KATUŠIĆ, BROD
3. MARKO GAJIĆ, BROD
SC - Older Cadets (male) -52
33
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
182
0
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
145
0
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
111
3
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
33
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
111
5
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, BENKOVAC
2. KRISTIJAN KATUŠIĆ, BROD
3. LUKA KRMPOTIĆ, KUTINA
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC
SC - Older Cadets (male) -57
146
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
46
1
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
35
3
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
299
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
146
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
35
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
1
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
5
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
146
5
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
274
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. BERNARD BERIĆ, BROD
3. NIKOLETO GRDOVIĆ, DELTA
SC - Juniors (female) -55
168
KATA ŠARE (VELEBIT)
38
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
71
0
LARA DESPOT (ZG)
130
DIANA TANUSHAJ (LAV)
43
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
106
10
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
71
4
LARA DESPOT (ZG)
130
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
106
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
106
4
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
SC - Juniors (female) -65
39
1
ANITA ŠANTOR (BROD)
203
8
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
44
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
176
10
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
203
5
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
176
6
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANITA ŠANTOR, BROD
3. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Older Cadets (male) -42
261
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
28
3
MARKO GAJIĆ (BROD)
29
0
ADAM HERCOG (BROD)
87
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
263
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
30
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
261
1
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
28
2
MARKO GAJIĆ (BROD)
87
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
263
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
28
0
MARKO GAJIĆ (BROD)
87
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
2. MARKO GAJIĆ, BROD
3. MATIJA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
LC - Older Cadets (male) -52
163
JOSIP KAMBER (VELEBIT)
164
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
34
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
163
0
JOSIP KAMBER (VELEBIT)
34
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, BROD
2. JOSIP KAMBER, VELEBIT
3. ----
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
LC - Older Cadets (male) -57
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
300
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
36
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
275
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
275
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
3. BERNARD BERIĆ, BROD
LC - Older Cadets (male) -63
276
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
288
0
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
37
0
DANIEL LAZAR (BROD)
221
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
287
1
DAVID DAVIDOVIĆ (KVARNER)
149
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
276
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
288
0
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
221
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
149
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
276
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
149
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. ŠIME BAREŠIĆ, DELTA
3. EDIN KOZAREVIĆ, KVARNER
3. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD