kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (female) -22
SC - Kids (female) -25
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (male) +32
SC - Young Cadets (male) -32
SC - Young Cadets (male) -42
SC - Young Cadets (male) +47
SC - Older Cadets (female) -50
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Older Cadets (female) -65
SC - Older Cadets (male) -42
SC - Older Cadets (male) -52
SC - Older Cadets (male) -57
SC - Juniors (female) -55
SC - Juniors (female) -65
LC - Older Cadets (male) -42
LC - Older Cadets (male) -52
LC - Older Cadets (male) -57
LC - Older Cadets (male) -63
SC - Kids (female) -22
9
0
HANA TIPURIĆ (BROD)
191
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. HANA TIPURIĆ, BROD
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) -25
97
EMA ŽITNJAK (BTI)
10
0
NIKOLINA DEVČIĆ (BROD)
103
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
LEONARDA DEAK (BTI)
11
IVANA VODENIČAR (BROD)
97
1
EMA ŽITNJAK (BTI)
103
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
8
LEONARDA DEAK (BTI)
11
3
IVANA VODENIČAR (BROD)
103
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
98
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
3. IVANA VODENIČAR, BROD
SC - Kids (male) -28
99
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
12
0
GABRIJEL ŠARIĆ (BROD)
68
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
304
2
LUKA RUKAVINA (DRAGA)
204
7
TONI HRELJA (BUDOL)
194
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
99
8
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
7
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
68
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
204
10
TONI HRELJA (BUDOL)
99
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
204
8
TONI HRELJA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
3. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
SC - Kids (male) -32
13
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
143
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
IVAN KALIĆ (ZG)
142
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
196
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
134
6
LOREN DOMBA (LAV)
76
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
11
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
206
4
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
13
0
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
5
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
6
IVAN KALIĆ (ZG)
142
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
134
5
LOREN DOMBA (LAV)
76
0
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
6
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
65
0
IVAN KALIĆ (ZG)
142
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
14
0
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
14
3
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
Osvajači medalja
1. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
2. TOMISLAV TIPURIĆ, BROD
3. IVAN KALIĆ, ZAGREB
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
SC - Kids (male) +32
180
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
3
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
238
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
178
0
TEO TEREK (KUTINA)
17
5
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
6
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
83
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
0
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
17
10
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
12
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
208
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VEDRAN PEZIĆ, KUTINA
3. IVAN JERKOVIĆ, BROD
SC - Young Cadets (male) -32
249
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
6
LOREN DOMBA (LAV)
57
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
207
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
293
7
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
18
2
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
249
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
1
LOREN DOMBA (LAV)
293
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
10
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
249
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
293
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
SC - Young Cadets (male) -42
210
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
217
0
MARIN KUKEC (TGRBROD)
181
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
20
5
DOMINIK ŠARIĆ (BROD)
209
10
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
280
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
210
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
181
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
4
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
5
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
209
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
280
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
181
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
243
8
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
262
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
243
2
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
4
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
SC - Young Cadets (male) +47
94
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
6
ROKO VULETA (DRAGA)
82
0
MARKO SMOLIĆ (ZG)
257
FILIP VUKAS (DRAGA)
21
2
GABRIJEL BOŽINOVIĆ (BROD)
281
3
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
6
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
5
ROKO VULETA (DRAGA)
257
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
281
6
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
7
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
281
2
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. VALENTINO ŽUNAC, ZAGREB
2. KARLO UROŠEVIĆ, KVARNER
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. FILIP VUKAS, DRAGA
SC - Older Cadets (female) -50
74
LUCIJA CICVARA (ZG)
124
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
200
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
ANA ALABER (LAV)
22
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
2
LUCIJA CICVARA (ZG)
200
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
6
ANA ALABER (LAV)
22
2
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
4
LUCIJA CICVARA (ZG)
125
0
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DORA MATKOVIĆ, BROD
SC - Older Cadets (female) -55
63
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
201
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
25
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
253
1
IVANA KLAIĆ (DRAGA)
70
LARA DESPOT (ZG)
42
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
7
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
25
2
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
3
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
3
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
70
8
LARA DESPOT (ZG)
42
3
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
23
0
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
70
3
LARA DESPOT (ZG)
63
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
244
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATEJA MARIĆ, BROD
3. LARA DESPOT, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -60
161
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
26
0
LUCIJA GRGUREVIĆ (BROD)
245
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
245
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
107
2
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -65
160
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
202
6
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
27
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
202
2
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
108
5
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ANITA ŠANTOR, BROD
SC - Older Cadets (male) -42
282
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
211
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
86
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
9
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
86
6
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
1
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
5
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
86
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
3. TOMISLAV KATUŠIĆ, BROD
3. MARKO GAJIĆ, BROD
SC - Older Cadets (male) -52
33
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
182
0
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
145
0
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
111
3
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
33
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
111
5
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, BENKOVAC
2. KRISTIJAN KATUŠIĆ, BROD
3. LUKA KRMPOTIĆ, KUTINA
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC
SC - Older Cadets (male) -57
146
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
46
1
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
35
3
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
299
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
146
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
35
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
1
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
5
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
146
5
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
274
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. BERNARD BERIĆ, BROD
3. NIKOLETO GRDOVIĆ, DELTA
SC - Juniors (female) -55
168
KATA ŠARE (VELEBIT)
38
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
71
0
LARA DESPOT (ZG)
130
DIANA TANUSHAJ (LAV)
43
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
106
10
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
71
4
LARA DESPOT (ZG)
130
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
106
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
106
4
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
SC - Juniors (female) -65
39
1
ANITA ŠANTOR (BROD)
203
8
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
44
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
176
10
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
203
5
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
176
6
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANITA ŠANTOR, BROD
3. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Older Cadets (male) -42
261
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
28
3
MARKO GAJIĆ (BROD)
29
0
ADAM HERCOG (BROD)
87
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
263
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
30
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
261
1
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
28
2
MARKO GAJIĆ (BROD)
87
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
263
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
28
0
MARKO GAJIĆ (BROD)
87
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
2. MARKO GAJIĆ, BROD
3. MATIJA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
LC - Older Cadets (male) -52
163
JOSIP KAMBER (VELEBIT)
164
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
34
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
163
0
JOSIP KAMBER (VELEBIT)
34
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (BROD)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, BROD
2. JOSIP KAMBER, VELEBIT
3. ----
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
LC - Older Cadets (male) -57
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
300
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
36
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
275
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
275
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
3. BERNARD BERIĆ, BROD
LC - Older Cadets (male) -63
276
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
288
0
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
37
0
DANIEL LAZAR (BROD)
221
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
287
1
DAVID DAVIDOVIĆ (KVARNER)
149
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
276
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
288
0
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
221
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
149
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
276
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
149
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. ŠIME BAREŠIĆ, DELTA
3. EDIN KOZAREVIĆ, KVARNER
3. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD