kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
SC - Young Cadets (female) -37
SC - Older Cadets (female) -42
SC - Older Cadets (male) -63
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Juniors (female) +65
SC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -79
SC - Young Cadets (female) -37
100
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
239
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
172
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
198
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
251
6
BRIGITA BEDI (DRAGA)
100
9
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
10
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
251
2
BRIGITA BEDI (DRAGA)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
SC - Older Cadets (female) -42
157
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
189
0
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
259
6
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
157
2
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
259
10
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
Medalists
1. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ, VELEBIT
3. ----
3. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
SC - Older Cadets (male) -63
183
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
148
8
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
186
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
183
1
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
148
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
3. MIHAEL BEBER, JASTREB
SC - Older Cadets (male) -69
167
6
ROKO ŠARE (VELEBIT)
187
0
LUKA BRAJE (JASTREB)
114
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
88
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
167
4
ROKO ŠARE (VELEBIT)
88
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. LUKA BRAJE, JASTREB
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Juniors (female) +65
268
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
10
KATARINA BRAJE (JASTREB)
246
6
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
268
13
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
11
KATARINA BRAJE (JASTREB)
Medalists
1. DORIS VITASOVIĆ, LAV, Pula
2. KATARINA BRAJE, JASTREB
3. ----
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
SC - Seniors (male) -69
45
ALDIN KANTAREVIĆ (KBK TD)
85
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
185
0
VALENTINO FERKO (JASTREB)
45
0
ALDIN KANTAREVIĆ (KBK TD)
85
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. ALDIN KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. VALENTINO FERKO, JASTREB
LC - Seniors (male) -79
184
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
290
0
MARINO MILAK (MLADOST)
Medalists
1. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
2. MARINO MILAK, MLADOST
3. ----
3. ----