kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Young Cadets (female) -37
SC - Older Cadets (female) -42
SC - Older Cadets (male) -63
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Juniors (female) +65
SC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -79
SC - Young Cadets (female) -37
100
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
239
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
172
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
198
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
251
6
BRIGITA BEDI (DRAGA)
100
9
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
10
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
251
2
BRIGITA BEDI (DRAGA)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
SC - Older Cadets (female) -42
157
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
189
0
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
259
6
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
157
2
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
259
10
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ, VELEBIT
3. ----
3. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
SC - Older Cadets (male) -63
183
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
148
8
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
186
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
183
1
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
148
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
3. MIHAEL BEBER, JASTREB
SC - Older Cadets (male) -69
167
6
ROKO ŠARE (VELEBIT)
187
0
LUKA BRAJE (JASTREB)
114
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
88
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
167
4
ROKO ŠARE (VELEBIT)
88
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. LUKA BRAJE, JASTREB
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Juniors (female) +65
268
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
10
KATARINA BRAJE (JASTREB)
246
6
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
268
13
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
11
KATARINA BRAJE (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DORIS VITASOVIĆ, LAV, Pula
2. KATARINA BRAJE, JASTREB
3. ----
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
SC - Seniors (male) -69
45
ALDIN KANTAREVIĆ (KBK TD)
85
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
185
0
VALENTINO FERKO (JASTREB)
45
0
ALDIN KANTAREVIĆ (KBK TD)
85
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Osvajači medalja
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. ALDIN KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. VALENTINO FERKO, JASTREB
LC - Seniors (male) -79
184
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
290
0
MARINO MILAK (MLADOST)
Osvajači medalja
1. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
2. MARINO MILAK, MLADOST
3. ----
3. ----