kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (male) +32
SC - Young Cadets (male) -42
SC - Young Cadets (male) +47
SC - Older Cadets (male) -42
SC - Juniors (male) +89
LC - Older Cadets (male) -63
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -84
LC - Seniors (male) -63
LC - Seniors (male) -74
SC - Kids (male) +32
180
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
3
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
238
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
178
0
TEO TEREK (KUTINA)
17
5
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
6
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
83
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
0
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
17
10
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
12
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
208
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VEDRAN PEZIĆ, KUTINA
3. IVAN JERKOVIĆ, BROD
SC - Young Cadets (male) -42
210
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
217
0
MARIN KUKEC (TGRBROD)
181
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
20
5
DOMINIK ŠARIĆ (BROD)
209
10
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
280
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
210
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
181
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
4
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
5
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
209
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
280
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
181
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
243
8
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
262
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
243
2
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
4
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
SC - Young Cadets (male) +47
94
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
6
ROKO VULETA (DRAGA)
82
0
MARKO SMOLIĆ (ZG)
257
FILIP VUKAS (DRAGA)
21
2
GABRIJEL BOŽINOVIĆ (BROD)
281
3
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
6
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
5
ROKO VULETA (DRAGA)
257
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
281
6
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
7
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
281
2
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. VALENTINO ŽUNAC, ZAGREB
2. KARLO UROŠEVIĆ, KVARNER
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. FILIP VUKAS, DRAGA
SC - Older Cadets (male) -42
282
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
211
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
86
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
9
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
86
6
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
1
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
5
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
86
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
3. TOMISLAV KATUŠIĆ, BROD
3. MARKO GAJIĆ, BROD
SC - Juniors (male) +89
152
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
80
6
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
285
8
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
152
5
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
285
6
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
LC - Older Cadets (male) -63
276
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
288
0
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
37
0
DANIEL LAZAR (BROD)
221
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
287
1
DAVID DAVIDOVIĆ (KVARNER)
149
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
276
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
288
0
EDIN KOZAREVIĆ (KVARNER)
221
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
149
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
276
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
149
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. ŠIME BAREŠIĆ, DELTA
3. EDIN KOZAREVIĆ, KVARNER
3. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD
LC - Juniors (male) -79
223
0
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
286
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
55
HRVOJE IVANOVIĆ (KBK TD)
224
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
284
3
IVAN MITAR (KVARNER)
55
0
HRVOJE IVANOVIĆ (KBK TD)
284
3
IVAN MITAR (KVARNER)
Osvajači medalja
1. IVAN MITAR, KVARNER
2. HRVOJE IVANOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
LC - Seniors (male) -63
302
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
289
0
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. DENIS MUHAREMOVIĆ, KVARNER
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -74
303
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
54
0
ROKO GLAVAN (KBK TD)
283
0
DANIEL PRPIĆ (KVARNER)
303
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
54
0
ROKO GLAVAN (KBK TD)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. ROKO GLAVAN, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. DANIEL PRPIĆ, KVARNER