kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
SC - Kids (female) -22
SC - Kids (female) +32
SC - Kids (male) -25
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (female) -22
9
0
HANA TIPURIĆ (BROD)
191
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. HANA TIPURIĆ, BROD
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Medalists
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
SC - Kids (male) -25
69
10
KARLO KATALINIĆ (ZG)
193
11
LEON KRKLEC (KRAPINA)
Medalists
1. LEON KRKLEC, KRAPINA
2. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
SC - Kids (male) -28
99
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
12
0
GABRIJEL ŠARIĆ (BROD)
68
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
304
2
LUKA RUKAVINA (DRAGA)
204
7
TONI HRELJA (BUDOL)
194
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
99
8
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
7
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
68
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
204
10
TONI HRELJA (BUDOL)
99
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
204
8
TONI HRELJA (BUDOL)
Medalists
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
3. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
SC - Kids (male) -32
13
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
143
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
IVAN KALIĆ (ZG)
142
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
196
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
134
6
LOREN DOMBA (LAV)
76
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
11
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
206
4
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
13
0
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
5
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
6
IVAN KALIĆ (ZG)
142
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
134
5
LOREN DOMBA (LAV)
76
0
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
6
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
65
0
IVAN KALIĆ (ZG)
142
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
14
0
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
14
3
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
Medalists
1. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
2. TOMISLAV TIPURIĆ, BROD
3. IVAN KALIĆ, ZAGREB
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC