kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (female) -22
SC - Kids (female) +32
SC - Kids (male) -25
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (female) -22
9
0
HANA TIPURIĆ (BROD)
191
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. HANA TIPURIĆ, BROD
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
SC - Kids (male) -25
69
10
KARLO KATALINIĆ (ZG)
193
11
LEON KRKLEC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. LEON KRKLEC, KRAPINA
2. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
SC - Kids (male) -28
99
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
12
0
GABRIJEL ŠARIĆ (BROD)
68
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
304
2
LUKA RUKAVINA (DRAGA)
204
7
TONI HRELJA (BUDOL)
194
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
99
8
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
7
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
68
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
204
10
TONI HRELJA (BUDOL)
99
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
204
8
TONI HRELJA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
3. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
SC - Kids (male) -32
13
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
143
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
IVAN KALIĆ (ZG)
142
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
196
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
134
6
LOREN DOMBA (LAV)
76
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
11
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
206
4
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
13
0
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
5
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
6
IVAN KALIĆ (ZG)
142
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
134
5
LOREN DOMBA (LAV)
76
0
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
6
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
65
0
IVAN KALIĆ (ZG)
142
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
14
0
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
14
3
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
Osvajači medalja
1. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
2. TOMISLAV TIPURIĆ, BROD
3. IVAN KALIĆ, ZAGREB
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC