kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) +32
SC - Young Cadets (female) -37
SC - Young Cadets (female) -42
SC - Young Cadets (female) +47
SC - Young Cadets (male) -37
SC - Young Cadets (male) -42
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Older Cadets (male) +69
SC - Juniors (female) +65
LC - Older Cadets (male) +69
SC - Kids (male) +32
180
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
3
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
238
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
178
0
TEO TEREK (KUTINA)
17
5
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
6
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
83
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
0
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
17
10
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
12
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
208
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VEDRAN PEZIĆ, KUTINA
3. IVAN JERKOVIĆ, BROD
SC - Young Cadets (female) -37
100
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
239
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
172
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
198
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
251
6
BRIGITA BEDI (DRAGA)
100
9
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
190
10
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
251
2
BRIGITA BEDI (DRAGA)
190
6
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
172
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
SC - Young Cadets (female) -42
173
6
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
240
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
SC - Young Cadets (female) +47
73
0
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
252
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
241
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
252
3
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
SC - Young Cadets (male) -37
144
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
242
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
260
6
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
144
1
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
260
8
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
Medalists
1. MATIJA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. KARLO MORAVSKI, MOSLAVAC
3. ----
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
SC - Young Cadets (male) -42
210
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
217
0
MARIN KUKEC (TGRBROD)
181
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
20
5
DOMINIK ŠARIĆ (BROD)
209
10
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
280
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
210
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
181
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
4
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
5
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
209
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
280
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
181
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
243
8
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
262
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
243
2
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
4
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
SC - Older Cadets (female) -55
63
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
201
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
25
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
253
1
IVANA KLAIĆ (DRAGA)
70
LARA DESPOT (ZG)
42
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
7
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
25
2
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
3
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
3
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
70
8
LARA DESPOT (ZG)
42
3
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
23
0
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
70
3
LARA DESPOT (ZG)
63
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
244
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATEJA MARIĆ, BROD
3. LARA DESPOT, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -60
161
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
26
0
LUCIJA GRGUREVIĆ (BROD)
245
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
245
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
107
2
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
SC - Older Cadets (male) +69
247
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
115
7
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
278
6
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
150
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
264
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
247
8
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
115
4
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
150
6
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
264
7
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
247
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
264
11
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
Medalists
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
SC - Juniors (female) +65
268
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
10
KATARINA BRAJE (JASTREB)
246
6
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
268
13
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
11
KATARINA BRAJE (JASTREB)
Medalists
1. DORIS VITASOVIĆ, LAV, Pula
2. KATARINA BRAJE, JASTREB
3. ----
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Older Cadets (male) +69
265
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
298
0
JASMIN LULIĆ (BIHAĆ)
8
0
JURAJ KUKIĆ (CROATIA)
248
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
265
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
248
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. JASMIN LULIĆ, KBC "Bihać"
3. JURAJ KUKIĆ, CROATIA