kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Young Cadets (male) -28
SC - Young Cadets (male) -32
SC - Older Cadets (male) -57
SC - Juniors (male) -69
LC - Older Cadets (male) -57
LC - Older Cadets (male) +69
LC - Juniors (male) -63
SC - Young Cadets (male) -28
205
0
TONI HRELJA (BUDOL)
296
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Young Cadets (male) -32
249
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
6
LOREN DOMBA (LAV)
57
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
207
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
293
7
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
18
2
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
249
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
1
LOREN DOMBA (LAV)
293
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
10
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
249
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
293
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
SC - Older Cadets (male) -57
146
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
46
1
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
35
3
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
299
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
146
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
35
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
1
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
5
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
146
5
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
274
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. BERNARD BERIĆ, BROD
3. NIKOLETO GRDOVIĆ, DELTA
SC - Juniors (male) -69
47
1
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
295
8
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
138
0
DEJAN ŠIVINJSKI (LAV)
295
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
4
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
3. ALDIN IMŠIROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DEJAN ŠIVINJSKI, LAV, Pula
LC - Older Cadets (male) -57
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
300
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
36
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
275
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
275
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
3. BERNARD BERIĆ, BROD
LC - Older Cadets (male) +69
265
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
298
0
JASMIN LULIĆ (BIHAĆ)
8
0
JURAJ KUKIĆ (CROATIA)
248
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
265
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
248
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. JASMIN LULIĆ, KBC "Bihać"
3. JURAJ KUKIĆ, CROATIA
LC - Juniors (male) -63
305
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
297
0
MERIM KARABEGOVIĆ (BIHAĆ)
59
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
56
0
ERMIN SALI (KBK TD)
305
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
59
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. IVAN DRAGIĆ, TIGAR BROD
3. MERIM KARABEGOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL