kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Young Cadets (male) -28
SC - Young Cadets (male) -32
SC - Older Cadets (male) -57
SC - Juniors (male) -69
LC - Older Cadets (male) -57
LC - Older Cadets (male) +69
LC - Juniors (male) -63
SC - Young Cadets (male) -28
205
0
TONI HRELJA (BUDOL)
296
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Young Cadets (male) -32
249
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
6
LOREN DOMBA (LAV)
57
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
207
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
293
7
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
18
2
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
249
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
135
1
LOREN DOMBA (LAV)
293
11
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
137
10
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
249
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
293
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
SC - Older Cadets (male) -57
146
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
46
1
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
35
3
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
299
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
146
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
35
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
271
1
NIKOLETO GRDOVIĆ (DELTA)
274
5
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
146
5
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
274
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. BERNARD BERIĆ, BROD
3. NIKOLETO GRDOVIĆ, DELTA
SC - Juniors (male) -69
47
1
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
295
8
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
138
0
DEJAN ŠIVINJSKI (LAV)
295
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
4
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Osvajači medalja
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
3. ALDIN IMŠIROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DEJAN ŠIVINJSKI, LAV, Pula
LC - Older Cadets (male) -57
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
300
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
36
0
BERNARD BERIĆ (BROD)
275
3
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
147
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
275
0
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORIS ORLOVIĆ, DELTA
3. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
3. BERNARD BERIĆ, BROD
LC - Older Cadets (male) +69
265
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
298
0
JASMIN LULIĆ (BIHAĆ)
8
0
JURAJ KUKIĆ (CROATIA)
248
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
265
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
248
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. JASMIN LULIĆ, KBC "Bihać"
3. JURAJ KUKIĆ, CROATIA
LC - Juniors (male) -63
305
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
297
0
MERIM KARABEGOVIĆ (BIHAĆ)
59
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
56
0
ERMIN SALI (KBK TD)
305
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
59
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. IVAN DRAGIĆ, TIGAR BROD
3. MERIM KARABEGOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL