kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUŠIDO
CROATIA
DELTA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MAČE
MLADOST
MOSLAVAC
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (female) -32
SC - Kids (female) +32
SC - Kids (male) -25
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (male) +32
SC - Young Cadets (female) +47
SC - Young Cadets (male) -42
SC - Young Cadets (male) -47
SC - Young Cadets (male) +47
SC - Older Cadets (female) -46
SC - Older Cadets (female) -50
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Older Cadets (male) -42
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Juniors (female) -50
SC - Juniors (female) -55
SC - Juniors (male) -63
SC - Juniors (male) -69
SC - Juniors (male) -74
SC - Juniors (male) +89
SC - Seniors (female) -55
SC - Seniors (male) -63
SC - Seniors (male) -69
SC - Seniors (male) -74
SC - Seniors (male) +89
LC - Older Cadets (female) -46
LC - Older Cadets (male) -42
LC - Juniors (male) -63
LC - Seniors (male) -63
SC - Kids (female) -32
41
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
92
8
TENA BAUER (ZG)
Medalists
1. TENA BAUER, ZAGREB
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
SC - Kids (female) +32
72
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
197
13
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
250
6
LEA LONČAR (DRAGA)
104
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
93
0
TENA BAUER (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
3
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
250
1
LEA LONČAR (DRAGA)
104
8
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
267
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
72
5
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
267
6
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Medalists
1. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
2. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LEA LONČAR, DRAGA
3. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
SC - Kids (male) -25
69
10
KARLO KATALINIĆ (ZG)
193
11
LEON KRKLEC (KRAPINA)
Medalists
1. LEON KRKLEC, KRAPINA
2. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
SC - Kids (male) -28
99
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
12
0
GABRIJEL ŠARIĆ (BROD)
68
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
304
2
LUKA RUKAVINA (DRAGA)
204
7
TONI HRELJA (BUDOL)
194
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
99
8
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
195
7
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
68
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
204
10
TONI HRELJA (BUDOL)
99
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
204
8
TONI HRELJA (BUDOL)
Medalists
1. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
2. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
3. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
SC - Kids (male) -32
13
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
143
0
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
IVAN KALIĆ (ZG)
142
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
196
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
134
6
LOREN DOMBA (LAV)
76
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
11
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
206
4
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
13
0
GABRIJEL STANIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
15
5
DOMINIK BOŽIĆ (BROD)
65
6
IVAN KALIĆ (ZG)
142
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
134
5
LOREN DOMBA (LAV)
76
0
LUKA PLIVELIĆ (ZG)
14
6
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
65
0
IVAN KALIĆ (ZG)
142
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
14
0
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
136
6
RAUL MARETIĆ-RAMOS (LAV)
14
3
TOMISLAV TIPURIĆ (BROD)
Medalists
1. RAUL MARETIĆ-RAMOS, LAV, Pula
2. TOMISLAV TIPURIĆ, BROD
3. IVAN KALIĆ, ZAGREB
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
SC - Kids (male) +32
180
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
3
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
238
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
178
0
TEO TEREK (KUTINA)
17
5
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
6
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
83
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
179
0
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
17
10
IVAN JERKOVIĆ (BROD)
208
12
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
279
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
208
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, KVARNER
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VEDRAN PEZIĆ, KUTINA
3. IVAN JERKOVIĆ, BROD
SC - Young Cadets (female) +47
73
0
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
252
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
241
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
252
3
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
199
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LAURA MARKOVIĆ, ZAGREB
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
SC - Young Cadets (male) -42
210
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
217
0
MARIN KUKEC (TGRBROD)
181
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
20
5
DOMINIK ŠARIĆ (BROD)
209
10
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
280
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
210
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
181
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
19
4
FILIP MATKOVIĆ (BROD)
243
5
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
209
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
262
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
280
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
181
1
FRAN PEČEK (KUTINA)
243
8
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
262
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
243
2
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
77
4
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
SC - Young Cadets (male) -47
78
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
40
2
DOMINIK MAJERIĆ (BUŠIDO)
81
4
MARKO KALIĆ (ZG)
89
MIHAEL ŽGELA (ZG)
272
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
78
7
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
81
0
MARKO KALIĆ (ZG)
89
2
MIHAEL ŽGELA (ZG)
272
5
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
78
7
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
272
8
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
2. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
3. MARKO KALIĆ, ZAGREB
3. MIHAEL ŽGELA, ZAGREB
SC - Young Cadets (male) +47
94
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
6
ROKO VULETA (DRAGA)
82
0
MARKO SMOLIĆ (ZG)
257
FILIP VUKAS (DRAGA)
21
2
GABRIJEL BOŽINOVIĆ (BROD)
281
3
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
6
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
258
5
ROKO VULETA (DRAGA)
257
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
281
6
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
94
7
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
281
2
KARLO UROŠEVIĆ (KVARNER)
Medalists
1. VALENTINO ŽUNAC, ZAGREB
2. KARLO UROŠEVIĆ, KVARNER
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. FILIP VUKAS, DRAGA
SC - Older Cadets (female) -46
90
6
PETRA LONČAR (ZG)
174
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
SC - Older Cadets (female) -50
74
LUCIJA CICVARA (ZG)
124
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
200
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
ANA ALABER (LAV)
22
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
2
LUCIJA CICVARA (ZG)
200
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
6
ANA ALABER (LAV)
22
2
DORA MATKOVIĆ (BROD)
74
4
LUCIJA CICVARA (ZG)
125
0
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DORA MATKOVIĆ, BROD
SC - Older Cadets (female) -55
63
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
201
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
25
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
253
1
IVANA KLAIĆ (DRAGA)
70
LARA DESPOT (ZG)
42
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
7
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
25
2
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
24
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (BROD)
23
3
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
3
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
70
8
LARA DESPOT (ZG)
42
3
EMA PAUČEK (KBK TD)
63
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
23
0
MATEJA MARIĆ (BROD)
244
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
70
3
LARA DESPOT (ZG)
63
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
244
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATEJA MARIĆ, BROD
3. LARA DESPOT, ZAGREB
SC - Older Cadets (female) -60
161
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
26
0
LUCIJA GRGUREVIĆ (BROD)
245
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
245
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
107
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
64
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
161
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
107
2
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
SC - Older Cadets (male) -42
282
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
211
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
86
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
9
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
32
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
86
6
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
31
1
MARKO GAJIĆ (BROD)
282
5
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
86
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Medalists
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
3. TOMISLAV KATUŠIĆ, BROD
3. MARKO GAJIĆ, BROD
SC - Older Cadets (male) -69
167
6
ROKO ŠARE (VELEBIT)
187
0
LUKA BRAJE (JASTREB)
114
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
88
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
167
4
ROKO ŠARE (VELEBIT)
88
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. LUKA BRAJE, JASTREB
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Juniors (female) -50
75
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
128
5
ANA ALABER (LAV)
75
5
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
3. ----
3. ANA ALABER, LAV, Pula
SC - Juniors (female) -55
168
KATA ŠARE (VELEBIT)
38
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
71
0
LARA DESPOT (ZG)
130
DIANA TANUSHAJ (LAV)
43
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
106
10
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
71
4
LARA DESPOT (ZG)
130
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
106
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
106
4
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
SC - Juniors (male) -63
58
10
ADAM BLAUHORN (ZG)
113
5
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
3. ----
3. ----
SC - Juniors (male) -69
47
1
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
295
8
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
138
0
DEJAN ŠIVINJSKI (LAV)
295
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
4
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
3. ALDIN IMŠIROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DEJAN ŠIVINJSKI, LAV, Pula
SC - Juniors (male) -74
140
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
228
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
SC - Juniors (male) +89
152
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
80
6
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
285
8
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
152
5
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
285
6
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
SC - Seniors (female) -55
169
2
KATA ŠARE (VELEBIT)
225
6
PETRA LONČAR (ZG)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. ----
3. ----
SC - Seniors (male) -63
213
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
227
6
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Seniors (male) -69
45
ALDIN KANTAREVIĆ (KBK TD)
85
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
185
0
VALENTINO FERKO (JASTREB)
45
0
ALDIN KANTAREVIĆ (KBK TD)
85
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. ALDIN KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. VALENTINO FERKO, JASTREB
SC - Seniors (male) -74
154
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
229
0
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
SC - Seniors (male) +89
48
0
LEO FARARIK (KBK TD)
226
6
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
Medalists
1. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
2. LEO FARARIK, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (female) -46
91
3
PETRA LONČAR (ZG)
175
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) -42
261
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
28
3
MARKO GAJIĆ (BROD)
29
0
ADAM HERCOG (BROD)
87
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
263
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
30
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (BROD)
261
1
MATIJA DOKMANIĆ (IVNCG)
28
2
MARKO GAJIĆ (BROD)
87
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
263
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
28
0
MARKO GAJIĆ (BROD)
87
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
2. MARKO GAJIĆ, BROD
3. MATIJA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
LC - Juniors (male) -63
305
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
297
0
MERIM KARABEGOVIĆ (BIHAĆ)
59
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
56
0
ERMIN SALI (KBK TD)
305
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
59
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. IVAN DRAGIĆ, TIGAR BROD
3. MERIM KARABEGOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
LC - Seniors (male) -63
302
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
289
0
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. DENIS MUHAREMOVIĆ, KVARNER
3. ----
3. ----