kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
SC - Kids (female)
SC - Kids (male)
SC - Young Cadets (female)
SC - Young Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Juniors (female)
SC - Juniors (male)
SC - Seniors (female)
SC - Seniors (male)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
LC - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Juniors (female) -50
SC - Juniors (female) -55
SC - Juniors (female) -65
SC - Juniors (female) +65
SC - Juniors (female) -50
75
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
128
5
ANA ALABER (LAV)
75
5
LUCIJA CICVARA (ZG)
105
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
3. ----
3. ANA ALABER, LAV, Pula
SC - Juniors (female) -55
168
KATA ŠARE (VELEBIT)
38
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
71
0
LARA DESPOT (ZG)
130
DIANA TANUSHAJ (LAV)
43
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
106
10
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
71
4
LARA DESPOT (ZG)
130
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
106
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
168
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
106
4
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
SC - Juniors (female) -65
39
1
ANITA ŠANTOR (BROD)
203
8
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
44
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
176
10
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
203
5
KATARINA CUKARIĆ (BUDOL)
176
6
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
2. KATARINA CUKARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANITA ŠANTOR, BROD
3. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
SC - Juniors (female) +65
268
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
10
KATARINA BRAJE (JASTREB)
246
6
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
268
13
DORIS VITASOVIĆ (LAV)
188
11
KATARINA BRAJE (JASTREB)
Medalists
1. DORIS VITASOVIĆ, LAV, Pula
2. KATARINA BRAJE, JASTREB
3. ----
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj