kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "TOPUSKO"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
SC - Kids (female)
SC - Kids (male)
SC - Young Cadets (female)
SC - Young Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Juniors (female)
SC - Juniors (male)
SC - Seniors (female)
SC - Seniors (male)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
LC - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Juniors (male) -57
SC - Juniors (male) -63
SC - Juniors (male) -69
SC - Juniors (male) -74
SC - Juniors (male) +89
SC - Juniors (male) -57
112
8
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
212
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
SC - Juniors (male) -63
58
10
ADAM BLAUHORN (ZG)
113
5
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
3. ----
3. ----
SC - Juniors (male) -69
47
1
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
295
8
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
138
0
DEJAN ŠIVINJSKI (LAV)
295
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
84
4
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
3. ALDIN IMŠIROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DEJAN ŠIVINJSKI, LAV, Pula
SC - Juniors (male) -74
140
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
228
6
MATIJA ŽUŽINJAK (ZG)
Medalists
1. MATIJA ŽUŽINJAK, ZAGREB
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
SC - Juniors (male) +89
152
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
80
6
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
285
8
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
152
5
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
285
6
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB