kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniorke -60
LC - Starije kadetkinje +65
PF - Dječaci -22
132
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
330
0
LUKA NESEK (BTI)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. LUKA NESEK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -25
174
8
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
331
2
LEON NOVAK (BTI)
141
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
174
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
141
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. LEON NOVAK, BTI
3. ----
PF - Dječaci -32
332
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
78
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -22
335
9
ELENA ČVEK (BTI)
336
5
EMILI HALAPIR (BTI)
Osvajači medalja
1. ELENA ČVEK, BTI
2. EMILI HALAPIR, BTI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -25
339
10
MELANI HALAPIR (BTI)
338
4
LORENA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MELANI HALAPIR, BTI
2. LORENA ZEBA, BTI
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
342
7
MATEA ZEBA (BTI)
350
4
LINA RADMAN (IVNCG)
345
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
342
0
MATEA ZEBA (BTI)
345
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEA ZEBA, BTI
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
343
0
EMA POČEKAL (BTI)
318
6
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. EMA POČEKAL, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -28
29
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
333
0
NOA POČEKAL (BTI)
Osvajači medalja
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NOA POČEKAL, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
176
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
75
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
201
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
224
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
59
MARTIN MAJSEC (BTI)
75
4
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
59
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
211
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Osvajači medalja
1. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN MAJSEC, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
340
0
LEONARDA DEAK (BTI)
184
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
295
2
LEA BAREC (IVNCG)
124
8
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
9
SARA RUSTJA (IVNCG)
229
2
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
124
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Starije kadetkinje +65
212
8
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
189
2
ANITA ŠANTOR (BTI)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -60
341
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
355
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
128
ANA ALABER (LAV)
341
4
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
128
5
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MARTA MATEŠIĆ, BTI
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
213
3
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
190
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ----
3. ----