kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti početnici-28
PF - Ml. kadeti početnici-37
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
PF - Juniorke -60
PF - Seniori -69
PF - Seniori -79
LC - Seniori -74
LC - Seniori -84
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -55
PF - Dječaci početnici -28
140
0
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
67
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
173
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
138
6
LUKA HUŠAK (LAV)
233
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
138
8
LUKA HUŠAK (LAV)
233
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
3
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
138
5
LUKA HUŠAK (LAV)
Osvajači medalja
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici -32
66
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
143
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
172
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
71
6
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
12
PETAR MATIĆ (KBK)
143
11
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
71
4
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
139
7
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. TONI SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. DOMAGOJ RAJKOVIĆ, KUTINA
PF - Dječaci početnici +32
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
145
0
FILIP ĐURĐEVIĆ (KUTINA)
171
4
MATEO RUSTJA (IVNCG)
61
3
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
261
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
144
0
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
323
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
171
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
323
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
Osvajači medalja
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. MATEO RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LUKA REPULEC, TIGAR, Karlovac
PF - Djevojčice početnice -32
179
4
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
104
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
252
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
179
6
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
252
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ----
PF - Djevojčice početnice +32
269
9
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
86
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
109
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
269
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
109
1
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Dječaci -22
132
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
330
0
LUKA NESEK (BTI)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. LUKA NESEK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -25
174
8
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
331
2
LEON NOVAK (BTI)
141
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
174
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
141
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. LEON NOVAK, BTI
3. ----
PF - Dječaci -28
197
6
NENO KURTANJEK (MACE)
204
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
225
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
142
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
197
3
NENO KURTANJEK (MACE)
142
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. NENO KURTANJEK, MAČE
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -32
332
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
78
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +32
62
0
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
72
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
199
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
6
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
199
2
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
198
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
7
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
262
4
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
137
0
MORIS TRBULIN (LAV)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
PF - Djevojčice -22
335
9
ELENA ČVEK (BTI)
336
5
EMILI HALAPIR (BTI)
Osvajači medalja
1. ELENA ČVEK, BTI
2. EMILI HALAPIR, BTI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -25
339
10
MELANI HALAPIR (BTI)
338
4
LORENA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MELANI HALAPIR, BTI
2. LORENA ZEBA, BTI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -28
303
1
ELMA KANTAREVIĆ (KBK TD)
247
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. ELMA KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -32
36
3
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
260
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +32
271
2
LINA RADMAN (IVNCG)
257
9
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
302
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
257
5
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
4
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Ml. kadeti početnici-28
154
0
VILIM RADOČAJ (KBK)
248
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. VILIM RADOČAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici-37
157
8
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
155
2
MATEJ ĆUK (KBK)
152
JAN ESTATIEV (KBK)
157
3
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
152
4
JAN ESTATIEV (KBK)
Osvajači medalja
1. JAN ESTATIEV, LEGEND
2. ROKO MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. MATEJ ĆUK, LEGEND
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
125
8
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
310
7
JAN VIDOVIĆ (KBK)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
307
0
SVEN RADOČAJ (KBK)
125
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARIN GALESIC, PRETORIAN
2. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
3. SVEN RADOČAJ, LEGEND
3. JAN VIDOVIĆ, LEGEND
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
342
7
MATEA ZEBA (BTI)
350
4
LINA RADMAN (IVNCG)
345
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
342
0
MATEA ZEBA (BTI)
345
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEA ZEBA, BTI
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
343
0
EMA POČEKAL (BTI)
318
6
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. EMA POČEKAL, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -28
29
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
333
0
NOA POČEKAL (BTI)
Osvajači medalja
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NOA POČEKAL, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
30
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
170
0
MARKO JEZERAN (IVNCG)
221
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
30
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
221
1
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
Osvajači medalja
1. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARKO JEZERAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
176
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
75
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
201
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
224
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
59
MARTIN MAJSEC (BTI)
75
4
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
59
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
211
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Osvajači medalja
1. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN MAJSEC, BTI
PF - Mlađi kadeti -42
73
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
240
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
208
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
121
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
241
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
241
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
5
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
282
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađi kadeti +47
80
6
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
8
2
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
108
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
126
4
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
7
MARKO DŽIN (PLANET)
116
1
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
18
4
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
92
1
MARIN GALESIC (PRETORI)
80
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
126
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
18
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
80
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -28
340
0
LEONARDA DEAK (BTI)
184
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
79
7
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
186
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
295
2
LEA BAREC (IVNCG)
124
8
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
9
SARA RUSTJA (IVNCG)
229
2
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
124
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
325
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
60
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
328
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
81
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
258
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
23
1
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
222
KARIN KARIKO (PLANET)
258
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
222
6
KARIN KARIKO (PLANET)
Osvajači medalja
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
354
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
353
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
283
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
250
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
249
0
JAN HUŠAK (LAV)
250
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -52
234
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
35
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
180
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
180
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
0
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
6
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
3
5
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Osvajači medalja
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -57
293
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
4
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
187
5
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
4
8
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
9
FRAN PEČEK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
PF - Stariji kadeti -63
188
0
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
134
6
JOSIP ROGALO (LAV)
49
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
218
6
MARKO DŽIN (PLANET)
134
0
JOSIP ROGALO (LAV)
49
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JOSIP ROGALO, LAV, Pula
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti +69
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
278
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
276
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
276
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. DANIEL ŠTORGA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
65
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
223
9
KARIN KARIKO (PLANET)
Osvajači medalja
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
63
13
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
148
10
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. MARTA SVJETLIČIĆ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
212
8
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
189
2
ANITA ŠANTOR (BTI)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ----
3. ----
PF - Juniori -63
83
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
127
4
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Juniori -69
285
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
238
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Juniori -79
289
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
280
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -60
341
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
355
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
128
ANA ALABER (LAV)
341
4
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
128
5
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MARTA MATEŠIĆ, BTI
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Seniori -69
286
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
347
4
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
304
8
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
288
2
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
365
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
304
2
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
365
6
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Seniori -74
265
0
SLAĐAN POTPARA (KRŠAN)
117
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
95
MARJAN PETRICA (PRETORI)
117
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
95
0
MARJAN PETRICA (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARJAN PETRICA, PRETORIAN
3. SLAĐAN POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Seniori -84
300
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
102
0
TONI ČANČAR (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARIN CVRLJE, KNEZ
2. TONI ČANČAR, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Seniori +94
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
346
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
314
0
RONALD UVALIĆ (KBK TD)
366
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
366
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ELVIS ŠAKANOVIĆ, PREDATOR
2. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RONALD UVALIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Seniorke -55
306
0
KATARINA SEVER (CRO)
349
3
PETRA LONČAR (ZG)
Osvajači medalja
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. KATARINA SEVER, CROATIA
3. ----
3. ----