kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
PF - Seniori -69
PF - Seniori -79
LC - Stariji kadeti -47
LC - Juniori -74
PF - Mlađi kadeti -47
121
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
241
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
241
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
5
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
282
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -47
283
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
250
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
249
0
JAN HUŠAK (LAV)
250
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Juniori -69
285
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
238
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Juniori -79
289
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
280
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
Medalists
1. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniori -69
286
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
347
4
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
304
8
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
288
2
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
365
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
304
2
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
365
6
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
207
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
284
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
284
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -74
239
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
287
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
290
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
239
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
290
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----