kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
PF - Seniori -69
PF - Seniori -79
LC - Stariji kadeti -47
LC - Juniori -74
PF - Mlađi kadeti -47
121
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
241
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
241
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
5
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
282
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -47
283
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
250
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
249
0
JAN HUŠAK (LAV)
250
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Juniori -69
285
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
238
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Juniori -79
289
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
280
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniori -69
286
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
347
4
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
304
8
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
288
2
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
365
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
304
2
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
365
6
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
207
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
284
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
284
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -74
239
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
287
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
290
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
239
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
290
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----