kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -55
KL - Seniori -69
KL - Seniori -79
KL - Stariji kadeti +69
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
320
0
IVAN MARTIĆ (KBK)
99
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
368
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
368
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO JURIČIĆ, OG GYM
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. IVAN MARTIĆ, LEGEND
KL - Starije kadetkinje -60
195
3
EVA VRANEŠIĆ (OG GYM)
242
0
LANA PRIBANIĆ (OG GYM)
194
DOROTEA BROZOVIĆ (OG GYM)
195
2
EVA VRANEŠIĆ (OG GYM)
194
1
DOROTEA BROZOVIĆ (OG GYM)
Medalists
1. EVA VRANEŠIĆ, OG GYM
2. DOROTEA BROZOVIĆ, OG GYM
3. LANA PRIBANIĆ, OG GYM
3. ----
KL - Juniori -79
356
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
45
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
45
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
0
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
1
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
Medalists
1. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
2. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. MARKO JURKOVIĆ, PIT BULL, Zagreb
KL - Juniorke -55
312
3
MONIKA KOLAR (KBK TD)
358
0
MARIJA TONKOVIĆ (OG GYM)
313
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
312
2
MONIKA KOLAR (KBK TD)
313
1
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Medalists
1. MONIKA KOLAR, DRAGON&SOKOL
2. IVANA PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MARIJA TONKOVIĆ, OG GYM
3. ----
KL - Seniori -69
267
0
KRISTIJAN KONTUŠ (KRŠAN)
118
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
118
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. ROBERT KIRASIĆ, OG GYM
3. KRISTIJAN KONTUŠ, PREDATOR
3. ----
KL - Seniori -79
298
0
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
165
0
ALBAN MORINA (CRO)
192
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
192
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
3
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
1
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
299
2
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
Medalists
1. ANTONIO KOROŠEC, CROATIA
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. ROBERTO KMET, PREDATOR
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM