kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -55
KL - Seniori -69
KL - Seniori -79
KL - Stariji kadeti +69
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
320
0
IVAN MARTIĆ (KBK)
99
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
368
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
368
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO JURIČIĆ, OG GYM
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. IVAN MARTIĆ, LEGEND
KL - Starije kadetkinje -60
195
3
EVA VRANEŠIĆ (OG GYM)
242
0
LANA PRIBANIĆ (OG GYM)
194
DOROTEA BROZOVIĆ (OG GYM)
195
2
EVA VRANEŠIĆ (OG GYM)
194
1
DOROTEA BROZOVIĆ (OG GYM)
Osvajači medalja
1. EVA VRANEŠIĆ, OG GYM
2. DOROTEA BROZOVIĆ, OG GYM
3. LANA PRIBANIĆ, OG GYM
3. ----
KL - Juniori -79
356
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
45
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
45
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
0
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
1
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
Osvajači medalja
1. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
2. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. MARKO JURKOVIĆ, PIT BULL, Zagreb
KL - Juniorke -55
312
3
MONIKA KOLAR (KBK TD)
358
0
MARIJA TONKOVIĆ (OG GYM)
313
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
312
2
MONIKA KOLAR (KBK TD)
313
1
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. MONIKA KOLAR, DRAGON&SOKOL
2. IVANA PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MARIJA TONKOVIĆ, OG GYM
3. ----
KL - Seniori -69
267
0
KRISTIJAN KONTUŠ (KRŠAN)
118
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
118
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. ROBERT KIRASIĆ, OG GYM
3. KRISTIJAN KONTUŠ, PREDATOR
3. ----
KL - Seniori -79
298
0
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
165
0
ALBAN MORINA (CRO)
192
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
192
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
3
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
1
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
299
2
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KOROŠEC, CROATIA
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. ROBERTO KMET, PREDATOR
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM