kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Seniori -74
LC - Seniori +94
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
LC - Stariji kadeti -52
357
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
270
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
305
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
357
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
305
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ANIS HADŽIĆ, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
266
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
74
3
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
LUKAS ŠEKRST (KBK)
74
0
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
3
LUKAS ŠEKRST (KBK)
Medalists
1. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
2. ROBERT SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Seniori -74
265
0
SLAĐAN POTPARA (KRŠAN)
117
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
95
MARJAN PETRICA (PRETORI)
117
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
95
0
MARJAN PETRICA (PRETORI)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARJAN PETRICA, PRETORIAN
3. SLAĐAN POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Seniori +94
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
346
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
314
0
RONALD UVALIĆ (KBK TD)
366
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
366
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ELVIS ŠAKANOVIĆ, PREDATOR
2. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RONALD UVALIĆ, DRAGON&SOKOL
KL - Seniori -69
267
0
KRISTIJAN KONTUŠ (KRŠAN)
118
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
118
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
243
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. ROBERT KIRASIĆ, OG GYM
3. KRISTIJAN KONTUŠ, PREDATOR
3. ----
KL - Seniori -74
96
0
MARJAN PETRICA (PRETORI)
359
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
123
LUKA KRKLEC (KBK SK)
359
2
ROBERTO KMET (KRŠAN)
123
1
LUKA KRKLEC (KBK SK)
Medalists
1. ROBERTO KMET, PREDATOR
2. LUKA KRKLEC, SISAK
3. MARJAN PETRICA, PRETORIAN
3. ----
KL - Seniori -79
298
0
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
165
0
ALBAN MORINA (CRO)
192
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
192
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
264
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
299
3
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
298
1
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
299
2
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
Medalists
1. ANTONIO KOROŠEC, CROATIA
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. ROBERTO KMET, PREDATOR
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM