kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori +94
LC - Seniori -74
LC - Seniori -84
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori +94
KL - Seniori -74
KL - Seniori -89
PF - Dječaci početnici +32
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
145
0
FILIP ĐURĐEVIĆ (KUTINA)
171
4
MATEO RUSTJA (IVNCG)
61
3
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
261
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
144
0
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
323
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
171
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
323
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. MATEO RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LUKA REPULEC, TIGAR, Karlovac
PF - Djevojčice početnice -32
179
4
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
104
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
252
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
179
6
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
252
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
125
8
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
310
7
JAN VIDOVIĆ (KBK)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
307
0
SVEN RADOČAJ (KBK)
125
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
Medalists
1. MARIN GALESIC, PRETORIAN
2. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
3. SVEN RADOČAJ, LEGEND
3. JAN VIDOVIĆ, LEGEND
PF - Mlađi kadeti +47
80
6
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
8
2
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
108
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
126
4
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
7
MARKO DŽIN (PLANET)
116
1
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
18
4
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
92
1
MARIN GALESIC (PRETORI)
80
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
126
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
18
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
80
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
PF - Stariji kadeti +69
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
278
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
276
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
276
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. DANIEL ŠTORGA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
277
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
254
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
97
MARTIN ZDRILIC (PRETORI)
279
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
98
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
254
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
97
0
MARTIN ZDRILIC (PRETORI)
279
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
98
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
254
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
98
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. MARTIN ZDRILIC, PRETORIAN
3. ----
LC - Juniori +94
48
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
82
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
316
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
48
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
316
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Seniori -74
265
0
SLAĐAN POTPARA (KRŠAN)
117
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
95
MARJAN PETRICA (PRETORI)
117
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
95
0
MARJAN PETRICA (PRETORI)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. MARJAN PETRICA, PRETORIAN
3. SLAĐAN POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Seniori -84
300
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
102
0
TONI ČANČAR (PRETORI)
Medalists
1. MARIN CVRLJE, KNEZ
2. TONI ČANČAR, PRETORIAN
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
320
0
IVAN MARTIĆ (KBK)
99
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
368
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
368
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO JURIČIĆ, OG GYM
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. IVAN MARTIĆ, LEGEND
KL - Juniori +94
220
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (PITBZG)
319
3
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
47
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
319
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
47
1
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ, PIT BULL, Zagreb
3. ----
KL - Seniori -74
96
0
MARJAN PETRICA (PRETORI)
359
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
123
LUKA KRKLEC (KBK SK)
359
2
ROBERTO KMET (KRŠAN)
123
1
LUKA KRKLEC (KBK SK)
Medalists
1. ROBERTO KMET, PREDATOR
2. LUKA KRKLEC, SISAK
3. MARJAN PETRICA, PRETORIAN
3. ----
KL - Seniori -89
122
0
IVAN VUKMIROVIĆ (KBK SK)
309
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
246
TONI ČANČAR (PRETORI)
309
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
246
0
TONI ČANČAR (PRETORI)
Medalists
1. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
2. TONI ČANČAR, PRETORIAN
3. IVAN VUKMIROVIĆ, SISAK
3. ----