kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
KL - Juniori -79
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -65
PF - Mlađi kadeti -32
30
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
170
0
MARKO JEZERAN (IVNCG)
221
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
30
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
221
1
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
Osvajači medalja
1. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARKO JEZERAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
176
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
75
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
201
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
224
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
59
MARTIN MAJSEC (BTI)
75
4
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
59
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
211
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Osvajači medalja
1. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN MAJSEC, BTI
KL - Juniori -79
356
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
45
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
45
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
0
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
1
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
Osvajači medalja
1. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
2. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. MARKO JURKOVIĆ, PIT BULL, Zagreb
KL - Juniori +94
220
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (PITBZG)
319
3
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
47
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
319
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
47
1
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ, PIT BULL, Zagreb
3. ----
KL - Juniorke -65
321
3
LUCIJA REGVAT (PITBZG)
164
0
ANAMARIJA FRANCESCHI (CRO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, PIT BULL, Zagreb
2. ANAMARIJA FRANCESCHI, CROATIA
3. ----
3. ----