kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci -28
PF - Ml. kadeti početnici-28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje +65
PF - Dječaci početnici -28
140
0
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
67
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
173
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
138
6
LUKA HUŠAK (LAV)
233
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
138
8
LUKA HUŠAK (LAV)
233
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
3
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
138
5
LUKA HUŠAK (LAV)
Osvajači medalja
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Dječaci -28
197
6
NENO KURTANJEK (MACE)
204
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
225
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
142
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
197
3
NENO KURTANJEK (MACE)
142
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. NENO KURTANJEK, MAČE
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Ml. kadeti početnici-28
154
0
VILIM RADOČAJ (KBK)
248
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. VILIM RADOČAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
176
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
75
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
201
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
224
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
59
MARTIN MAJSEC (BTI)
75
4
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
59
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
211
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Osvajači medalja
1. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN MAJSEC, BTI
PF - Mlađi kadeti -42
73
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
240
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
208
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti +47
80
6
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
8
2
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
108
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
126
4
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
7
MARKO DŽIN (PLANET)
116
1
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
18
4
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
92
1
MARIN GALESIC (PRETORI)
80
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
126
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
18
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
80
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje +47
258
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
23
1
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
222
KARIN KARIKO (PLANET)
258
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
222
6
KARIN KARIKO (PLANET)
Osvajači medalja
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
354
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
353
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
188
0
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
134
6
JOSIP ROGALO (LAV)
49
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
218
6
MARKO DŽIN (PLANET)
134
0
JOSIP ROGALO (LAV)
49
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JOSIP ROGALO, LAV, Pula
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti +69
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
278
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
276
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
276
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
274
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
209
0
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
253
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. DANIEL ŠTORGA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
65
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
223
9
KARIN KARIKO (PLANET)
Osvajači medalja
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
212
8
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
189
2
ANITA ŠANTOR (BTI)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
207
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
284
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
284
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
281
1
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
219
2
MARKO DŽIN (PLANET)
50
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
219
0
MARKO DŽIN (PLANET)
50
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
213
3
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
190
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ----
3. ----