kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -32
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Juniori -63
PF - Seniori -79
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -63
LC - Juniori +94
LC - Seniori +94
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori +94
PF - Dječaci početnici +32
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
145
0
FILIP ĐURĐEVIĆ (KUTINA)
171
4
MATEO RUSTJA (IVNCG)
61
3
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
261
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
144
0
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
323
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
171
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
323
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. MATEO RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LUKA REPULEC, TIGAR, Karlovac
PF - Djevojčice početnice -32
179
4
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
104
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
252
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
179
6
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
252
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ----
PF - Djevojčice početnice +32
269
9
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
86
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
109
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
269
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
109
1
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Dječaci +32
62
0
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
72
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
199
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
6
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
199
2
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
198
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
7
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
262
4
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
137
0
MORIS TRBULIN (LAV)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
PF - Djevojčice -32
36
3
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
260
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice-37
342
7
MATEA ZEBA (BTI)
350
4
LINA RADMAN (IVNCG)
345
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
342
0
MATEA ZEBA (BTI)
345
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MATEA ZEBA, BTI
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Mlađi kadeti -28
29
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
333
0
NOA POČEKAL (BTI)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NOA POČEKAL, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
30
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
170
0
MARKO JEZERAN (IVNCG)
221
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
30
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
221
1
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
Medalists
1. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARKO JEZERAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
73
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
240
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
208
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
121
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
241
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
241
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
5
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
282
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Medalists
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađi kadeti +47
80
6
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
8
2
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
108
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
126
4
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
7
MARKO DŽIN (PLANET)
116
1
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
18
4
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
92
1
MARIN GALESIC (PRETORI)
80
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
126
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
18
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
80
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -28
340
0
LEONARDA DEAK (BTI)
184
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
79
7
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
186
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
258
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
23
1
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
222
KARIN KARIKO (PLANET)
258
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
222
6
KARIN KARIKO (PLANET)
Medalists
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
283
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
250
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
249
0
JAN HUŠAK (LAV)
250
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -52
234
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
35
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
180
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
180
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
0
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
6
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
3
5
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -57
293
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
4
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
187
5
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
4
8
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
9
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
PF - Stariji kadeti -63
188
0
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
134
6
JOSIP ROGALO (LAV)
49
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
218
6
MARKO DŽIN (PLANET)
134
0
JOSIP ROGALO (LAV)
49
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JOSIP ROGALO, LAV, Pula
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
PF - Juniori -63
83
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
127
4
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
304
8
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
288
2
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
365
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
304
2
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
365
6
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
207
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
284
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
112
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
284
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
281
1
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
219
2
MARKO DŽIN (PLANET)
50
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
219
0
MARKO DŽIN (PLANET)
50
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
3. ----
LC - Juniori -63
251
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
158
3
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
311
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
84
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
158
0
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. MIRKO GUDELJ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
LC - Juniori +94
48
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
82
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
316
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
48
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
316
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Seniori +94
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
346
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
314
0
RONALD UVALIĆ (KBK TD)
366
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
366
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ELVIS ŠAKANOVIĆ, PREDATOR
2. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RONALD UVALIĆ, DRAGON&SOKOL
KL - Stariji kadeti +69
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
320
0
IVAN MARTIĆ (KBK)
99
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
368
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
368
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO JURIČIĆ, OG GYM
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. IVAN MARTIĆ, LEGEND
KL - Juniori -79
356
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
45
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
45
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
226
0
MARKO JURKOVIĆ (PITBZG)
296
2
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
191
1
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
Medalists
1. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
2. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. MARKO JURKOVIĆ, PIT BULL, Zagreb
KL - Juniori -84
110
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
263
0
IVAN BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. IVAN BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
220
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (PITBZG)
319
3
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
47
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
319
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
47
1
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ, PIT BULL, Zagreb
3. ----