kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -37
LC - Stariji kadeti -52
PF - Dječaci -28
197
6
NENO KURTANJEK (MACE)
204
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
225
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
142
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
197
3
NENO KURTANJEK (MACE)
142
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. NENO KURTANJEK, MAČE
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci +32
62
0
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
72
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
199
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
6
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
199
2
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
198
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
7
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
262
4
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
137
0
MORIS TRBULIN (LAV)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
PF - Mlađi kadeti -37
176
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
75
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
201
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
224
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
59
MARTIN MAJSEC (BTI)
75
4
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
59
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
211
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Medalists
1. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN MAJSEC, BTI
LC - Stariji kadeti -52
357
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
270
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
305
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
357
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
305
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ANIS HADŽIĆ, PREDATOR
3. ----