kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci +32
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
PF - Dječaci početnici -32
66
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
143
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
172
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
71
6
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
12
PETAR MATIĆ (KBK)
143
11
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
71
4
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
139
7
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. TONI SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. DOMAGOJ RAJKOVIĆ, KUTINA
PF - Dječaci +32
62
0
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
72
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
199
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
6
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
199
2
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
198
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
7
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
262
4
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
137
0
MORIS TRBULIN (LAV)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
LC - Stariji kadeti -57
266
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
74
3
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
LUKAS ŠEKRST (KBK)
74
0
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
3
LUKAS ŠEKRST (KBK)
Osvajači medalja
1. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
2. ROBERT SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
281
1
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
219
2
MARKO DŽIN (PLANET)
50
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
219
0
MARKO DŽIN (PLANET)
50
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
3. ----