kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Juniorke -60
PF - Dječaci početnici -28
140
0
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
67
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
173
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
138
6
LUKA HUŠAK (LAV)
233
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
138
8
LUKA HUŠAK (LAV)
233
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
3
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
138
5
LUKA HUŠAK (LAV)
Osvajači medalja
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Dječaci -22
132
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
330
0
LUKA NESEK (BTI)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. LUKA NESEK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +32
62
0
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
72
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
199
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
6
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
199
2
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
198
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
7
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
262
4
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
137
0
MORIS TRBULIN (LAV)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
PF - Mlađi kadeti -47
121
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
241
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
241
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
5
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
282
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -47
283
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
250
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
249
0
JAN HUŠAK (LAV)
250
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
34
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -63
188
0
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
134
6
JOSIP ROGALO (LAV)
49
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
218
6
MARKO DŽIN (PLANET)
134
0
JOSIP ROGALO (LAV)
49
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JOSIP ROGALO, LAV, Pula
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
PF - Juniorke -60
341
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
355
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
128
ANA ALABER (LAV)
341
4
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
128
5
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MARTA MATEŠIĆ, BTI
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----