kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -69
LC - Juniori -63
LC - Seniori +94
KL - Juniorke -55
PF - Djevojčice -28
303
1
ELMA KANTAREVIĆ (KBK TD)
247
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. ELMA KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +32
271
2
LINA RADMAN (IVNCG)
257
9
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
302
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
257
5
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
4
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
343
0
EMA POČEKAL (BTI)
318
6
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. EMA POČEKAL, BTI
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
357
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
270
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
305
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
357
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
305
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ANIS HADŽIĆ, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
147
0
LUKA PINTAR (KBK)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. JOZO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ----
3. LUKA PINTAR, LEGEND
3. ----
LC - Juniori -63
251
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
158
3
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
311
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
84
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
158
0
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. MIRKO GUDELJ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
LC - Seniori +94
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
346
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
314
0
RONALD UVALIĆ (KBK TD)
366
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
366
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ELVIS ŠAKANOVIĆ, PREDATOR
2. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RONALD UVALIĆ, DRAGON&SOKOL
KL - Juniorke -55
312
3
MONIKA KOLAR (KBK TD)
358
0
MARIJA TONKOVIĆ (OG GYM)
313
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
312
2
MONIKA KOLAR (KBK TD)
313
1
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. MONIKA KOLAR, DRAGON&SOKOL
2. IVANA PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MARIJA TONKOVIĆ, OG GYM
3. ----