kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -32
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti početnici-28
PF - Ml. kadeti početnici-37
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Juniori -63
KL - Stariji kadeti +69
PF - Dječaci početnici -32
66
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
143
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
172
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
71
6
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
12
PETAR MATIĆ (KBK)
143
11
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
71
4
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
139
7
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. TONI SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. DOMAGOJ RAJKOVIĆ, KUTINA
PF - Djevojčice +32
271
2
LINA RADMAN (IVNCG)
257
9
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
302
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
257
5
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
4
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Ml. kadeti početnici-28
154
0
VILIM RADOČAJ (KBK)
248
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. VILIM RADOČAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici-37
157
8
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
155
2
MATEJ ĆUK (KBK)
152
JAN ESTATIEV (KBK)
157
3
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
152
4
JAN ESTATIEV (KBK)
Osvajači medalja
1. JAN ESTATIEV, LEGEND
2. ROKO MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. MATEJ ĆUK, LEGEND
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
125
8
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
310
7
JAN VIDOVIĆ (KBK)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
307
0
SVEN RADOČAJ (KBK)
125
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARIN GALESIC, PRETORIAN
2. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
3. SVEN RADOČAJ, LEGEND
3. JAN VIDOVIĆ, LEGEND
PF - Starije kadetkinje -55
63
13
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
148
10
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. MARTA SVJETLIČIĆ, LEGEND
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
266
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
74
3
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
LUKAS ŠEKRST (KBK)
74
0
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
3
LUKAS ŠEKRST (KBK)
Osvajači medalja
1. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
2. ROBERT SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
147
0
LUKA PINTAR (KBK)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. JOZO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ----
3. LUKA PINTAR, LEGEND
3. ----
LC - Juniori -63
251
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
158
3
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
311
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
84
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
158
0
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. MIRKO GUDELJ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
KL - Stariji kadeti +69
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
320
0
IVAN MARTIĆ (KBK)
99
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
368
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
368
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO JURIČIĆ, OG GYM
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. IVAN MARTIĆ, LEGEND