kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci početnici -32
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti početnici-28
PF - Ml. kadeti početnici-37
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Juniori -63
KL - Stariji kadeti +69
PF - Dječaci početnici -32
66
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
143
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
172
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
71
6
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
12
PETAR MATIĆ (KBK)
143
11
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
71
4
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
139
7
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. TONI SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. DOMAGOJ RAJKOVIĆ, KUTINA
PF - Djevojčice +32
271
2
LINA RADMAN (IVNCG)
257
9
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
302
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
257
5
LARA RADOČAJ (TGRSL)
301
4
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Ml. kadeti početnici-28
154
0
VILIM RADOČAJ (KBK)
248
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. VILIM RADOČAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici-37
157
8
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
155
2
MATEJ ĆUK (KBK)
152
JAN ESTATIEV (KBK)
157
3
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
152
4
JAN ESTATIEV (KBK)
Medalists
1. JAN ESTATIEV, LEGEND
2. ROKO MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. MATEJ ĆUK, LEGEND
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
125
8
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
310
7
JAN VIDOVIĆ (KBK)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
307
0
SVEN RADOČAJ (KBK)
125
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
91
5
MARIN GALESIC (PRETORI)
Medalists
1. MARIN GALESIC, PRETORIAN
2. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
3. SVEN RADOČAJ, LEGEND
3. JAN VIDOVIĆ, LEGEND
PF - Starije kadetkinje -55
63
13
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
148
10
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
Medalists
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. MARTA SVJETLIČIĆ, LEGEND
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
266
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
74
3
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
LUKAS ŠEKRST (KBK)
74
0
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
294
3
LUKAS ŠEKRST (KBK)
Medalists
1. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
2. ROBERT SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
147
0
LUKA PINTAR (KBK)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
308
0
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
273
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JOZO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ----
3. LUKA PINTAR, LEGEND
3. ----
LC - Juniori -63
251
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
158
3
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
311
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
84
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
158
0
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. MIRKO GUDELJ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
KL - Stariji kadeti +69
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
320
0
IVAN MARTIĆ (KBK)
99
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
368
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
244
0
MARKO JURIČIĆ (OG GYM)
368
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO JURIČIĆ, OG GYM
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. IVAN MARTIĆ, LEGEND