kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Juniori -63
LC - Juniori -63
LC - Juniori +94
LC - Seniori +94
KL - Seniori -84
PF - Dječaci -32
332
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
78
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +32
62
0
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
72
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
199
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
327
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
324
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
198
6
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
199
2
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
262
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
367
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
137
6
MORIS TRBULIN (LAV)
198
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
42
7
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
262
4
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
137
0
MORIS TRBULIN (LAV)
42
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
PF - Mlađi kadeti -37
176
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
75
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
201
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
224
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
59
MARTIN MAJSEC (BTI)
75
4
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
211
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
59
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
211
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
200
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Osvajači medalja
1. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN MAJSEC, BTI
PF - Mlađi kadeti -42
73
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
240
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
208
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti +47
80
6
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
8
2
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
108
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
126
4
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
7
MARKO DŽIN (PLANET)
116
1
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
18
4
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
92
1
MARIN GALESIC (PRETORI)
80
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
126
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
18
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
80
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
217
6
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -32
79
7
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
186
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
328
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
81
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Juniori -63
83
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
127
4
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
251
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
158
3
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
311
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
84
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
158
0
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. MIRKO GUDELJ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
LC - Juniori +94
48
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
82
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
316
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
48
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
316
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Seniori +94
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
346
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
314
0
RONALD UVALIĆ (KBK TD)
366
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
362
3
ELVIS ŠAKANOVIĆ (KRŠAN)
366
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ELVIS ŠAKANOVIĆ, PREDATOR
2. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RONALD UVALIĆ, DRAGON&SOKOL
KL - Seniori -84
85
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
245
0
MARKO NUJIĆ (TORNADO)
166
DRAŽEN ŠALIĆ (CRO)
85
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
166
0
DRAŽEN ŠALIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
2. DRAŽEN ŠALIĆ, CROATIA
3. MARKO NUJIĆ, TORNADO
3. ----