kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
FUTURA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PREDATOR
PRETORIAN
SISAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TORNADO
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Juniori -69
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
PF - Dječaci početnici -28
140
0
BOJAN BEUKOVIĆ (KUTINA)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
67
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
173
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
138
6
LUKA HUŠAK (LAV)
233
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
232
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
138
8
LUKA HUŠAK (LAV)
233
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
329
3
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
138
5
LUKA HUŠAK (LAV)
Osvajači medalja
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici -32
66
3
VIKTOR KAMPIĆ (TGRSL)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
143
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
172
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
71
6
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
12
PETAR MATIĆ (KBK)
143
11
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
71
4
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
139
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
156
4
PETAR MATIĆ (KBK)
139
7
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. TONI SIČANICA, KLOŠTAR IVANIĆ
3. DOMAGOJ RAJKOVIĆ, KUTINA
PF - Dječaci početnici +32
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
145
0
FILIP ĐURĐEVIĆ (KUTINA)
171
4
MATEO RUSTJA (IVNCG)
61
3
IVAN JURAŠIN (TGRSL)
261
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
144
0
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
323
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
171
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
323
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
106
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
Osvajači medalja
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. MATEO RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LUKA REPULEC, TIGAR, Karlovac
PF - Dječaci -25
174
8
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
331
2
LEON NOVAK (BTI)
141
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
174
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
141
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. LEON NOVAK, BTI
3. ----
PF - Dječaci -28
197
6
NENO KURTANJEK (MACE)
204
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
225
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
142
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
197
3
NENO KURTANJEK (MACE)
142
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. NENO KURTANJEK, MAČE
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -42
73
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
240
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
68
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
43
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
240
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
208
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
121
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
241
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
241
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
282
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
326
3
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
136
5
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
282
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -37
295
2
LEA BAREC (IVNCG)
124
8
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
9
SARA RUSTJA (IVNCG)
229
2
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
124
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
175
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Stariji kadeti -52
234
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
35
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
180
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
180
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
115
0
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
3
6
ANDREAS HLAD (TIGAR)
234
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
3
5
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Osvajači medalja
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -57
293
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
4
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
187
5
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
4
8
ANDREAS HLAD (TIGAR)
231
9
FRAN PEČEK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. FRAN PEČEK, KUTINA
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR, Karlovac
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
PF - Juniori -69
285
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
238
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
251
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
158
3
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
311
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
84
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
158
0
MIRKO GUDELJ (KBK)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
370
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
369
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
84
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. MIRKO GUDELJ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
LC - Juniori -74
239
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
287
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
290
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
239
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
290
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----